Only for Admin

Archive Pages Design$type=blogging$count=10

Thursday, December 21, 2017

Atentati ndaj Bashes, Berisha: Rama kishte paguar vrasës rusë për të ekzekutuar...

Në 360 Gradë, Berisha tha se mënyra sesi qeveria veproi me ta nënkuptonte se ata ishin futur nga qeveria.

Pjese nga intervista

Zheji: Në konceptin amerikan i informuar edhe nga shërbimet inteligjente, flitej dhe flitet për një skenar rus që kishte si qëllim destabilizimin e Shqipërisë. Flitet se ka pasur një arrestim misterioz të dy agjentëve rusë me qëllim për të eliminuar zt.Basha.

Berisha: Nuk kam asnjë të dhënë që dy persona....Në qoftë se dy persona vijnë për të vrarë liderin e opozitës dhe shpallen non grata ata i ka futur qeveria, ata janë vrasës të diktuar nga qeveria. Në qoftë se është e vërtetë, është Edi Rama para tyre dhe në këtë rast është zbuluar dhe nuk i nxirrte dot në gjyq. Si mund të përzihen dy njerëz që tentuan të vrasin ligjin e opozitës. Sapo e dëgjova këtë, në qoftë se është e vërtetë, ata janë vrasës me pagesë të qeverisë. Si ka mundësi që kryeministri të shpallë nongrata dy kriminelë që vijnë për të vrarë liderin e opozitës.

Zheji: Meqë këta u bllokuan nga shërbimet amerikane dhe kjo krijonte tension të madh, ishin amerikanët që e arrestuan e komanduan ata procesin.

Berisha: Ata nuk mund të merrnin përsipër të përjashtonin nga drejtësia dy njerëz që kanë ardhur për të vrarë. Pastaj ata mund të kërkonin shërbime. Ata i zbulojnë për t'i kapur i kap policia. Shërbimi informativ është i detyruar t'ia çojë policisë dhe nëse i arreston duhet t'ia çonte drejtësisë. Ajo çka di unë për zt.Basha është tjetër dhe jo kjo.

No comments:

TOP-LEFT ADS

INNER POST ADS

INNER POST ADS 2

Loading...

Na kontaktoni

Name

Email *

Message *

ltr
item
Zgjohu Shqiptar: Atentati ndaj Bashes, Berisha: Rama kishte paguar vrasës rusë për të ekzekutuar...
Atentati ndaj Bashes, Berisha: Rama kishte paguar vrasës rusë për të ekzekutuar...
https://3.bp.blogspot.com/-sDRFZwJJN3Q/WjveSSSvJiI/AAAAAAAAM48/fWlw9taZCuYsdx59r1QXtm6r3cFQGb7JgCLcBGAs/s640/6.jpg
https://3.bp.blogspot.com/-sDRFZwJJN3Q/WjveSSSvJiI/AAAAAAAAM48/fWlw9taZCuYsdx59r1QXtm6r3cFQGb7JgCLcBGAs/s72-c/6.jpg
Zgjohu Shqiptar
http://www.zgjohushqiptar.info/2017/12/atentati-ndaj-bashes-berisha-rama.html
http://www.zgjohushqiptar.info/
http://www.zgjohushqiptar.info/
http://www.zgjohushqiptar.info/2017/12/atentati-ndaj-bashes-berisha-rama.html
true
269073700948665522
UTF-8
Ngarkuar te gjitha postimet Nuk gjendet ndonje postim SHIKO TE GJITHA Lexo me Shume Repliko Hiq Repliken Fshi Nga Kreu FAQET POSTIMET Shiko te Gjitha REKOMANDUAR PER JU LABEL ARKIVA KERKO TE GJITHA POSTIMET Nuk u gjet asnje material sipas kerkeses tuaj Kthehu te Kreu E Diel E Hene E Marte E Merkure E Enjte E Premte E Shtune Hen Mart Merk Enj Pre sht Die Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nentor Dhjetor Jan Shk Mar Pri Maj Maj Qer Gush Sht Tet Nen Dhj menjehere 1 minute me pare $$1$$ minutes ago 1 ore me pare $$1$$ hours ago Dje $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago me shume se 5 jave me pare Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Kopjo te Gjithe Kodin Selekto te Gjithe Kodin All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy