Ambasada ruse shpërndan një hartë me Kosovën e pavarur

Në një postim në Twitter Ambasada e Rusisë në Shkup ka shpërndarë një hartë ku paraqitet gazsjellësi rus, ose rrjedha turke e tij. Në hartën e Europës ndodhet edhe Kosova si shtet fqinj i Serbisë dhe Maqedonisë.

Rusia nuk e njeh pavarësinë e Kosovës dhe është njëra nga shtetet penguese për karrigen e Kosovës në OKB.

Kjo përfaqësi ruse në Shkup e ka shpërndarë hartën me gazsjellës si përgjigje ndaj Ambasadës Amerikane në Maqedoni.

“Pasi miqtë tanë amerikanë po kërkojnë zgjidhje për ndotjen ne po u ofrojmë një" shkruan në ‘cicërimën’ e rusëve.

KOMENTONI

Loading...
Loading...
Name

Aktualitet,7933,Camëri,108,Editorial,1700,Ekonomi,415,Emra për djem,38,Emra për vajza,36,Enciklopedi,81,Histori,1280,Iliridë,251,Kosovë,2363,Kulture,628,Luginë,49,Moti,2,Politik,1772,Reportazh,154,Rezultatet Live,2,Shtypi,79,Sondazhe,8,Sport,493,Video,494,
ltr
item
Zgjohu Shqiptar: Ambasada ruse shpërndan një hartë me Kosovën e pavarur
Ambasada ruse shpërndan një hartë me Kosovën e pavarur
https://3.bp.blogspot.com/-OCN340M7NGM/Wjcixl17nMI/AAAAAAAAMno/DLfNz0XW9o09ijDtYuB0Gy59Tbmd7pzswCLcBGAs/s640/capture_1513533551-5603653.JPG
https://3.bp.blogspot.com/-OCN340M7NGM/Wjcixl17nMI/AAAAAAAAMno/DLfNz0XW9o09ijDtYuB0Gy59Tbmd7pzswCLcBGAs/s72-c/capture_1513533551-5603653.JPG
Zgjohu Shqiptar
https://www.zgjohushqiptar.info/2017/12/ambasada-ruse-shperndan-nje-harte-me.html
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/2017/12/ambasada-ruse-shperndan-nje-harte-me.html
true
269073700948665522
UTF-8
Ngarkuar te gjitha postimet Nuk gjendet ndonje postim SHIKO TE GJITHA Lexo me Shume Repliko Hiq Repliken Fshi Nga Kreu FAQET POSTIMET Shiko te Gjitha REKOMANDUAR PER JU LABEL ARKIVA KERKO TE GJITHA POSTIMET Nuk u gjet asnje material sipas kerkeses tuaj Kthehu te Kreu E Diel E Hene E Marte E Merkure E Enjte E Premte E Shtune Hen Mart Merk Enj Pre sht Die Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nentor Dhjetor Jan Shk Mar Pri Maj Maj Qer Gush Sht Tet Nen Dhj menjehere 1 minute me pare $$1$$ minutes ago 1 ore me pare $$1$$ hours ago Dje $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago me shume se 5 jave me pare Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Kopjo te Gjithe Kodin Selekto te Gjithe Kodin All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy