‘Bashkimi me Kosovën çështje kohe, do rishikohen gjithë territoret shqiptare’

Shqipëria ndodhet në një moment të favorshëm historik, mendon avokati Spartak Ngjela, ndërsa shton se bashkimi me Kosovën është çështje kohe

I ftuar në Report TV, Ngjela deklaroi se fuqitë e mëdha tani janë me shqiptarët dhe do i shlyejnë padrejtësitë që janë bërë

“Bashkimi me Kosovën është çështje kohe. Do rishikohen të gjithë territoret shqiptare’Shqipëria ndodhet në një moment të favorshëm. Fuqitë e mëdha tani janë me shqiptarët dhe do i shlyejnë padrejtësitë që janë bërë. Fatmirësisht, interesat e fuqive të mëdha përputhen me interesat e kombit shqiptar”, tha Spartak Ngjela

KOMENTONI

Loading...
Loading...
Name

Aktualitet,7949,Camëri,108,Editorial,1705,Ekonomi,415,Emra për djem,38,Emra për vajza,36,Enciklopedi,81,Histori,1284,Iliridë,251,Kosovë,2367,Kulture,628,Luginë,49,Moti,2,Politik,1774,Reportazh,155,Rezultatet Live,2,Shtypi,79,Sondazhe,8,Sport,493,Video,495,
ltr
item
Zgjohu Shqiptar: ‘Bashkimi me Kosovën çështje kohe, do rishikohen gjithë territoret shqiptare’
‘Bashkimi me Kosovën çështje kohe, do rishikohen gjithë territoret shqiptare’
https://2.bp.blogspot.com/-1OCceRIHuHM/WkUKQr1__FI/AAAAAAAANXY/ulifSt-AUeEwIo61pi--Sdz-DNxEw83jgCLcBGAs/s640/all.jpg
https://2.bp.blogspot.com/-1OCceRIHuHM/WkUKQr1__FI/AAAAAAAANXY/ulifSt-AUeEwIo61pi--Sdz-DNxEw83jgCLcBGAs/s72-c/all.jpg
Zgjohu Shqiptar
https://www.zgjohushqiptar.info/2017/12/bashkimi-me-kosoven-ceshtje-kohe-do.html
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/2017/12/bashkimi-me-kosoven-ceshtje-kohe-do.html
true
269073700948665522
UTF-8
Ngarkuar te gjitha postimet Nuk gjendet ndonje postim SHIKO TE GJITHA Lexo me Shume Repliko Hiq Repliken Fshi Nga Kreu FAQET POSTIMET Shiko te Gjitha REKOMANDUAR PER JU LABEL ARKIVA KERKO TE GJITHA POSTIMET Nuk u gjet asnje material sipas kerkeses tuaj Kthehu te Kreu E Diel E Hene E Marte E Merkure E Enjte E Premte E Shtune Hen Mart Merk Enj Pre sht Die Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nentor Dhjetor Jan Shk Mar Pri Maj Maj Qer Gush Sht Tet Nen Dhj menjehere 1 minute me pare $$1$$ minutes ago 1 ore me pare $$1$$ hours ago Dje $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago me shume se 5 jave me pare Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Kopjo te Gjithe Kodin Selekto te Gjithe Kodin All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy