Deputetët që ngatërruan protestën me pasarelën

Në protestën e djeshme të opozitës, e pranishme mes turmës përball Kuvendit ishte edhe deputetja Grida Duma. E sapo dal nga parukieria, me një pallto të ngrohtë ngjyrë bari, këpucë me majë, ajo shfaqet mes njerëzve të cilët shtyheshin mes policëve për një ‘hall” të opozitës; zgjedhjen e kryeprokurores!

Shumë pranë saj, si në një film aksion, shihet edhe një nga deputetët më të rinj të Parlamentit shqiptar, Klevis Balliu. Tek ai tërheq vëmendje krehja elegante dhe kollarja e kuqe…

Sipas kërkimeve tona, këta ishin dy deputet më të votuar për sa i përket pamjes së jashtme në protestë.

Ja pse duhen tubimet; të ekspozojnë, të vendosin në qendër të vëmendjes, ke mundësi të shfaqesh me pallto dhe kollare të re…

Kjo e Gridës dhe e Klevisit është… opozita e modës së fundit.KOMENTONI

Loading...
Loading...
Name

Aktualitet,7975,Camëri,108,Editorial,1712,Ekonomi,418,Emra për djem,38,Emra për vajza,36,Enciklopedi,81,Histori,1289,Iliridë,251,Kosovë,2377,Kulture,629,Luginë,49,Moti,2,Politik,1779,Reportazh,156,Rezultatet Live,2,Shtypi,79,Sondazhe,8,Sport,493,Video,498,
ltr
item
Zgjohu Shqiptar: Deputetët që ngatërruan protestën me pasarelën
Deputetët që ngatërruan protestën me pasarelën
Deputetët që ngatërruan protestën me pasarelën
https://1.bp.blogspot.com/-l0pLJhXJdF8/WjoeL84WK4I/AAAAAAAAMy0/1DA052YPf7YmvwenVi-Ar7mSAHo4ibyOwCLcBGAs/s640/grida-2-1-905x395.jpg
https://1.bp.blogspot.com/-l0pLJhXJdF8/WjoeL84WK4I/AAAAAAAAMy0/1DA052YPf7YmvwenVi-Ar7mSAHo4ibyOwCLcBGAs/s72-c/grida-2-1-905x395.jpg
Zgjohu Shqiptar
https://www.zgjohushqiptar.info/2017/12/deputetet-qe-ngaterruan-protesten-me.html
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/2017/12/deputetet-qe-ngaterruan-protesten-me.html
true
269073700948665522
UTF-8
Ngarkuar te gjitha postimet Nuk gjendet ndonje postim SHIKO TE GJITHA Lexo me Shume Repliko Hiq Repliken Fshi Nga Kreu FAQET POSTIMET Shiko te Gjitha REKOMANDUAR PER JU LABEL ARKIVA KERKO TE GJITHA POSTIMET Nuk u gjet asnje material sipas kerkeses tuaj Kthehu te Kreu E Diel E Hene E Marte E Merkure E Enjte E Premte E Shtune Hen Mart Merk Enj Pre sht Die Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nentor Dhjetor Jan Shk Mar Pri Maj Maj Qer Gush Sht Tet Nen Dhj menjehere 1 minute me pare $$1$$ minutes ago 1 ore me pare $$1$$ hours ago Dje $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago me shume se 5 jave me pare Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Kopjo te Gjithe Kodin Selekto te Gjithe Kodin All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy