Dhuna në Kuvend/ BE “na tërheq veshin”: Kujtoni integrimin

Pas dhunës që u shfaq në Kuvend dhe protestës kundër zgjedhjes së kryeprokurorit të ri ditën e djeshme, ka reaguar BE-ja me një deklaratë të fortë.

“BE-ja dënon dhunën në protestat e djeshme dhe sjelljen e anëtarëve të Parlamentit në seancën plenare”- thuhet në deklaraten zyrare te BE.

Deklarata e BE

BE-ja dënon dhunën në protestat e djeshme dhe sjelljen e anëtarëve të Parlamentit në seancën plenare.

Proceset demokratike, qofshin ato seanca parlamentare apo protesta, duhen lejuar të zhvillohen në mënyrë paqësore.

Qytetarët shqiptarë u kërkojnë përfaqësuesve të tyre të zgjedhur të tregojnë lidership dhe përgjegjësi, si dhe të punojnë në partneritet për të ndjekur reformat e rëndësishme që janë gjithashtu vendimtare për aspiratën e Shqipërisë për t’iu bashkuar BE-së.

KOMENTONI

Loading...
Loading...
Name

Aktualitet,7991,Camëri,109,Editorial,1717,Ekonomi,418,Emra për djem,38,Emra për vajza,36,Enciklopedi,81,Histori,1295,Iliridë,251,Kosovë,2379,Kulture,630,Luginë,49,Moti,2,Politik,1779,Reportazh,157,Rezultatet Live,2,Shtypi,79,Sondazhe,8,Sport,493,Video,499,
ltr
item
Zgjohu Shqiptar: Dhuna në Kuvend/ BE “na tërheq veshin”: Kujtoni integrimin
Dhuna në Kuvend/ BE “na tërheq veshin”: Kujtoni integrimin
Dhuna në Kuvend/ BE “na tërheq veshin”: Kujtoni integrimin
https://3.bp.blogspot.com/-cu0p6YnULBc/WjpoubV0XoI/AAAAAAAAMzM/XxQExU0leyUcky_jZ80mlPr_cyhDbbSdQCLcBGAs/s640/Brukseli-111-900x445-640x316.jpg
https://3.bp.blogspot.com/-cu0p6YnULBc/WjpoubV0XoI/AAAAAAAAMzM/XxQExU0leyUcky_jZ80mlPr_cyhDbbSdQCLcBGAs/s72-c/Brukseli-111-900x445-640x316.jpg
Zgjohu Shqiptar
https://www.zgjohushqiptar.info/2017/12/dhuna-ne-kuvend-be-na-terheq-veshin.html
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/2017/12/dhuna-ne-kuvend-be-na-terheq-veshin.html
true
269073700948665522
UTF-8
Ngarkuar te gjitha postimet Nuk gjendet ndonje postim SHIKO TE GJITHA Lexo me Shume Repliko Hiq Repliken Fshi Nga Kreu FAQET POSTIMET Shiko te Gjitha REKOMANDUAR PER JU LABEL ARKIVA KERKO TE GJITHA POSTIMET Nuk u gjet asnje material sipas kerkeses tuaj Kthehu te Kreu E Diel E Hene E Marte E Merkure E Enjte E Premte E Shtune Hen Mart Merk Enj Pre sht Die Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nentor Dhjetor Jan Shk Mar Pri Maj Maj Qer Gush Sht Tet Nen Dhj menjehere 1 minute me pare $$1$$ minutes ago 1 ore me pare $$1$$ hours ago Dje $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago me shume se 5 jave me pare Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Kopjo te Gjithe Kodin Selekto te Gjithe Kodin All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy