Ish-deputetja mesazh të ashpër ministrit grek Kotzias: Shqiptarët e Çamërisë i vratë dhe i latë pa varr, a vlejnë njësoj si grekët?

Numri dy i Partisë Drejtësi Integrim dhe Unitetet Mesila Doda, ka adresuar një mesazh të ashpër ndaj ministrit të Jashtëm grek Nikos Kotzias.

Ish-deputetja shprehet kritike ndaj ndërtimit të varezave greke në Shqipëri dhe lënien pas të çështjes “Çame”.

Ajo thotë se çamët janë vrarë dhe janë lanë pa varr. Nisur nga kjo, Doda shtron pyetjen se “a kanë njësoj shpirt si grekët dhe shqiptarët”?

Mesazhi i plotë

Kotzias ka deklaruar se vendimi i qeverise shqiptare per nje varreze tjeter te ushtareve greke ne Shqiperi eshte nje hap tjeter per “qetesimin e shpirtrave te reneve”

Nje pyetja kisha… po shqiptaret e Çamerise a kishin shpirt qe i vrate, i dogjet e i late pa varr? Nuk ishin ushtare… ishin popullsi e pafajshne ne pune te vet…

Zoti Minister…. A kane shpirt Çamet… ata qe i keni vrare e i keni lene pa varr? A vlejne njesoj shpirtrat e ketyre qenjeve njerzore???(TemA)

KOMENTONI

Loading...
Loading...
Name

Aktualitet,7887,Camëri,108,Editorial,1679,Ekonomi,411,Emra për djem,38,Emra për vajza,36,Enciklopedi,81,Histori,1274,Iliridë,250,Kosovë,2347,Kulture,623,Luginë,48,Moti,2,Politik,1761,Reportazh,152,Rezultatet Live,2,Shtypi,79,Sondazhe,8,Sport,492,Video,492,
ltr
item
Zgjohu Shqiptar: Ish-deputetja mesazh të ashpër ministrit grek Kotzias: Shqiptarët e Çamërisë i vratë dhe i latë pa varr, a vlejnë njësoj si grekët?
Ish-deputetja mesazh të ashpër ministrit grek Kotzias: Shqiptarët e Çamërisë i vratë dhe i latë pa varr, a vlejnë njësoj si grekët?
Ish-deputetja mesazh të ashpër ministrit grek Kotzias: Shqiptarët e Çamërisë i vratë dhe i latë pa varr, a vlejnë njësoj si grekët?
https://1.bp.blogspot.com/-rM5b770H1gg/Wj4zEU3E8CI/AAAAAAAAM_8/yzgtaiTU4Z035HrTcNdB9MJjtEvbeiJPwCLcBGAs/s640/kotzias.jpg
https://1.bp.blogspot.com/-rM5b770H1gg/Wj4zEU3E8CI/AAAAAAAAM_8/yzgtaiTU4Z035HrTcNdB9MJjtEvbeiJPwCLcBGAs/s72-c/kotzias.jpg
Zgjohu Shqiptar
https://www.zgjohushqiptar.info/2017/12/ish-deputetja-mesazh-te-ashper.html
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/2017/12/ish-deputetja-mesazh-te-ashper.html
true
269073700948665522
UTF-8
Ngarkuar te gjitha postimet Nuk gjendet ndonje postim SHIKO TE GJITHA Lexo me Shume Repliko Hiq Repliken Fshi Nga Kreu FAQET POSTIMET Shiko te Gjitha REKOMANDUAR PER JU LABEL ARKIVA KERKO TE GJITHA POSTIMET Nuk u gjet asnje material sipas kerkeses tuaj Kthehu te Kreu E Diel E Hene E Marte E Merkure E Enjte E Premte E Shtune Hen Mart Merk Enj Pre sht Die Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nentor Dhjetor Jan Shk Mar Pri Maj Maj Qer Gush Sht Tet Nen Dhj menjehere 1 minute me pare $$1$$ minutes ago 1 ore me pare $$1$$ hours ago Dje $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago me shume se 5 jave me pare Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Kopjo te Gjithe Kodin Selekto te Gjithe Kodin All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy