Ky kandidat për Kryeprokuror ka fituar 10 mijë dollarë me skedina

Ditën e djeshme në Kuvend 7 kandidatët për Kryeprokurorin e Përgjithshmën prezantuan platformën e tyre gjatë një seance ku morën pjesë vetëm përfaqësuesit e maxhorancës.

Një ndër kandidatët për këtë post shumë të rëndësishëm është edhe Artur Selmani, prokuror pranë Prokurorisë së Përgjithshme, shkruan albeu.com.

Por ajo që ka rënë më shumë në sy dhe ka shkaktuar habi është se ai ka deklaruar në pasurinë e tij, fitimin disa llotove sportive me shumë marramendase prej 10 mijë dollarësh.

Sipas deklarimit të depozituar në ILDKPI, Selmani në vitin 2017 ka fituar 4 mijë dollarë në një kompani bastesh.

Në vitin 2008 Selmani ka fituar një tjetër skedinë duke kapur 2 mijë dollarë.

Dhe për çudinë e të gjithëve, Selmani ka fituar sërish në 2009 një lloto prej 4 mijë dollarësh të tjera.

Pra, kandidati për Prokuror të Përgjithshëm është njëriu më me fat në Shqipëri pasi në 3 vite me 3 lloto ka fituar plot 10 mijë dollarë.

KOMENTONI

Loading...
Loading...
Name

Aktualitet,9266,Camëri,117,Editorial,2032,Ekonomi,507,Emra për djem,38,Emra për vajza,36,Enciklopedi,81,Histori,1470,Iliridë,288,Kosovë,2690,Kulture,722,Luginë,61,Moti,2,Politik,1899,Reportazh,180,Rezultatet Live,2,Shtypi,79,Sondazhe,8,Sport,520,Video,567,
ltr
item
Zgjohu Shqiptar: Ky kandidat për Kryeprokuror ka fituar 10 mijë dollarë me skedina
Ky kandidat për Kryeprokuror ka fituar 10 mijë dollarë me skedina
Ky kandidat për Kryeprokuror ka fituar 10 mijë dollarë me skedina
https://1.bp.blogspot.com/-JOLrJfTGE64/WjPXcFxzniI/AAAAAAAAMes/ai_FORcTzCQi4g9xWCjZH0zEDQVJCK2rwCLcBGAs/s640/Artur-Selmani_%2B%25281%2529.jpg
https://1.bp.blogspot.com/-JOLrJfTGE64/WjPXcFxzniI/AAAAAAAAMes/ai_FORcTzCQi4g9xWCjZH0zEDQVJCK2rwCLcBGAs/s72-c/Artur-Selmani_%2B%25281%2529.jpg
Zgjohu Shqiptar
https://www.zgjohushqiptar.info/2017/12/ky-kandidat-per-kryeprokuror-ka-fituar.html
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/2017/12/ky-kandidat-per-kryeprokuror-ka-fituar.html
true
269073700948665522
UTF-8
Ngarkuar te gjitha postimet Nuk gjendet ndonje postim SHIKO TE GJITHA Lexo me Shume Repliko Hiq Repliken Fshi Nga Kreu FAQET POSTIMET Shiko te Gjitha REKOMANDUAR PER JU LABEL ARKIVA KERKO TE GJITHA POSTIMET Nuk u gjet asnje material sipas kerkeses tuaj Kthehu te Kreu E Diel E Hene E Marte E Merkure E Enjte E Premte E Shtune Hen Mart Merk Enj Pre sht Die Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nentor Dhjetor Jan Shk Mar Pri Maj Maj Qer Gush Sht Tet Nen Dhj menjehere 1 minute me pare $$1$$ minutes ago 1 ore me pare $$1$$ hours ago Dje $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago me shume se 5 jave me pare Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Kopjo te Gjithe Kodin Selekto te Gjithe Kodin All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy