Mbreti i madh i tregon Princit të vogël, Shqipërinë Etnike dhe trojet e copëtuara...

Një foto e rrallë, ku shfaqet Leka Zogu me Princin Leka II është publikuar së fundmi. Mbreti Leka po i shpjegon në hartë Princit Shqipërinë e madhe.

Foto i përket viteve më parë, kjo për faktin se Princi është në një moshë të vogël . Pamja merr një rëndësi të veçantë nisur nga fakti se që në moshë të vogël, Princi Leka II ka marrë mësimet nga babai i tij, Mbreti Leka për shtrirjen e trojeve shqiptare, në atë që sot njihet me termin Shqipëria e madhe.

KOMENTONI

Loading...
Loading...
Name

Aktualitet,7991,Camëri,109,Editorial,1717,Ekonomi,418,Emra për djem,38,Emra për vajza,36,Enciklopedi,81,Histori,1295,Iliridë,251,Kosovë,2379,Kulture,630,Luginë,49,Moti,2,Politik,1779,Reportazh,157,Rezultatet Live,2,Shtypi,79,Sondazhe,8,Sport,493,Video,499,
ltr
item
Zgjohu Shqiptar: Mbreti i madh i tregon Princit të vogël, Shqipërinë Etnike dhe trojet e copëtuara...
Mbreti i madh i tregon Princit të vogël, Shqipërinë Etnike dhe trojet e copëtuara...
Mbreti i madh i tregon Princit të vogël, Shqipërinë e madhe...
https://4.bp.blogspot.com/-XqvCrgCBNFc/WkULG8dTu5I/AAAAAAAANXg/xSVh9DL5Mlw4O8yHOugn0zCt31OTpJvZQCLcBGAs/s640/auto_4asd44asd41514399347.jpg
https://4.bp.blogspot.com/-XqvCrgCBNFc/WkULG8dTu5I/AAAAAAAANXg/xSVh9DL5Mlw4O8yHOugn0zCt31OTpJvZQCLcBGAs/s72-c/auto_4asd44asd41514399347.jpg
Zgjohu Shqiptar
https://www.zgjohushqiptar.info/2017/12/mbreti-i-madh-i-tregon-princit-te-vogel.html
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/2017/12/mbreti-i-madh-i-tregon-princit-te-vogel.html
true
269073700948665522
UTF-8
Ngarkuar te gjitha postimet Nuk gjendet ndonje postim SHIKO TE GJITHA Lexo me Shume Repliko Hiq Repliken Fshi Nga Kreu FAQET POSTIMET Shiko te Gjitha REKOMANDUAR PER JU LABEL ARKIVA KERKO TE GJITHA POSTIMET Nuk u gjet asnje material sipas kerkeses tuaj Kthehu te Kreu E Diel E Hene E Marte E Merkure E Enjte E Premte E Shtune Hen Mart Merk Enj Pre sht Die Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nentor Dhjetor Jan Shk Mar Pri Maj Maj Qer Gush Sht Tet Nen Dhj menjehere 1 minute me pare $$1$$ minutes ago 1 ore me pare $$1$$ hours ago Dje $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago me shume se 5 jave me pare Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Kopjo te Gjithe Kodin Selekto te Gjithe Kodin All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy