Ngjela: Amerikanët kërkojnë arrestimin e dhjetë deputetëve

Avokati Spartak Ngjela deklaroi se amerikanët kërkojnë arrestimin e 10 deputetëve që ishin pjesë e protestës së djeshme.

Në një status në faqen e tij të ‘Facebook’-ut Ngjela theksoi se Sali Berisha dhe ‘trimat’ e tij janë frikësuar.

“Rama është në tension, dhe mendon të shkojë urgjent në Uashington që të thotë jo. Mund të jetë nisur, por nuk duhet t’i varin”, thuhet në mesazhin e Ngjelës.

STATUSI I NGJELËS

Amerikanët kërkojnë arrestimin e dhjetë deputetëve.

Saliu dhe trimat e tij kanë futur kokën strukur nëpër bodrume.

Kërkohet dhe arrestimi i Monikës.

Rama është në tension, dhe mendon të shkojë urgjent në Uashington që të thotë jo. Mund të jetë nisur, por nuk duhet t’i varin. Asnjë lëshim nuk u duhet bërë bandave që kanë grabitur shqiptarët, edhe duan t’i vënë zjarrin Shqipërisë që të ikin me gjitha paratë e vjedhura.

Por e ka kot Rama. Amerikanët duhet të veprojnë në mënyrë drastike se këta bakalaro duan të destabilizojnë Shqipërinë.

Saliu me hordhitë e tij i kanë hedhur dorezën Amerikës.

Asnjë nga ata banditë nuk duhet falur, se mbi të gjitha, kanë shkelur ligjin dhe kanë fyer popullin Shqiptar.

KOMENTONI

Loading...
Loading...
Name

Aktualitet,7901,Camëri,108,Editorial,1685,Ekonomi,413,Emra për djem,38,Emra për vajza,36,Enciklopedi,81,Histori,1274,Iliridë,250,Kosovë,2353,Kulture,623,Luginë,48,Moti,2,Politik,1767,Reportazh,153,Rezultatet Live,2,Shtypi,79,Sondazhe,8,Sport,492,Video,493,
ltr
item
Zgjohu Shqiptar: Ngjela: Amerikanët kërkojnë arrestimin e dhjetë deputetëve
Ngjela: Amerikanët kërkojnë arrestimin e dhjetë deputetëve
Ngjela: Amerikanët kërkojnë arrestimin e dhjetë deputetëve
https://4.bp.blogspot.com/-2mnVkttxwtg/Wjp36E3JJKI/AAAAAAAAM0Q/kHMLvsOwsAkmpuUfe_2U-Zmr9t5aEmVUQCLcBGAs/s640/Ngjela_0-e1511532384721-1.jpg
https://4.bp.blogspot.com/-2mnVkttxwtg/Wjp36E3JJKI/AAAAAAAAM0Q/kHMLvsOwsAkmpuUfe_2U-Zmr9t5aEmVUQCLcBGAs/s72-c/Ngjela_0-e1511532384721-1.jpg
Zgjohu Shqiptar
https://www.zgjohushqiptar.info/2017/12/ngjela-amerikanet-kerkojne-arrestimin-e.html
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/2017/12/ngjela-amerikanet-kerkojne-arrestimin-e.html
true
269073700948665522
UTF-8
Ngarkuar te gjitha postimet Nuk gjendet ndonje postim SHIKO TE GJITHA Lexo me Shume Repliko Hiq Repliken Fshi Nga Kreu FAQET POSTIMET Shiko te Gjitha REKOMANDUAR PER JU LABEL ARKIVA KERKO TE GJITHA POSTIMET Nuk u gjet asnje material sipas kerkeses tuaj Kthehu te Kreu E Diel E Hene E Marte E Merkure E Enjte E Premte E Shtune Hen Mart Merk Enj Pre sht Die Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nentor Dhjetor Jan Shk Mar Pri Maj Maj Qer Gush Sht Tet Nen Dhj menjehere 1 minute me pare $$1$$ minutes ago 1 ore me pare $$1$$ hours ago Dje $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago me shume se 5 jave me pare Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Kopjo te Gjithe Kodin Selekto te Gjithe Kodin All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy