Një nga markat botërore largohet nga Shqipëria

Një nga markat dhe kompanitë më prestigjoze në fushën e hotelerisë në botë, pritet që të braktisë Shqipërinë.

Hoteli i investuar, nga “Kharafi Group”, që mban emrin “Sheraton Tirana”, nuk do të jetë më i tillë. Pronarët do të mbeten të njëjtë, hoteli do të jetë po aty, me një emër tjetër, por do të largohet Sheraton, një nga markat dhe patentat më prestigjoze botërore. Burimet i thanë Citynews.al, se Sheraton, pas pak kohësh nuk do të jetë më në Shqipëri. Citynews.al kontaktoi por nuk mori një përgjigje nga zyrtarët e “Sheraton Tirana”.


Ikja e Sheraton-it nga Shqipëria është një lajm i keq për imazhin e vendit tonë. /CityNews

KOMENTONI

Loading...
Loading...
Name

Aktualitet,7991,Camëri,109,Editorial,1717,Ekonomi,418,Emra për djem,38,Emra për vajza,36,Enciklopedi,81,Histori,1295,Iliridë,251,Kosovë,2379,Kulture,630,Luginë,49,Moti,2,Politik,1779,Reportazh,157,Rezultatet Live,2,Shtypi,79,Sondazhe,8,Sport,493,Video,499,
ltr
item
Zgjohu Shqiptar: Një nga markat botërore largohet nga Shqipëria
Një nga markat botërore largohet nga Shqipëria
https://4.bp.blogspot.com/-0j51j3Eb4vg/Wi61itlzbjI/AAAAAAAAMNQ/1l2frKybimYcl9cbYneCTScilLV8IYd_QCLcBGAs/s640/Sheraton-Albania-720x480.jpg
https://4.bp.blogspot.com/-0j51j3Eb4vg/Wi61itlzbjI/AAAAAAAAMNQ/1l2frKybimYcl9cbYneCTScilLV8IYd_QCLcBGAs/s72-c/Sheraton-Albania-720x480.jpg
Zgjohu Shqiptar
https://www.zgjohushqiptar.info/2017/12/nje-nga-markat-boterore-largohet-nga.html
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/2017/12/nje-nga-markat-boterore-largohet-nga.html
true
269073700948665522
UTF-8
Ngarkuar te gjitha postimet Nuk gjendet ndonje postim SHIKO TE GJITHA Lexo me Shume Repliko Hiq Repliken Fshi Nga Kreu FAQET POSTIMET Shiko te Gjitha REKOMANDUAR PER JU LABEL ARKIVA KERKO TE GJITHA POSTIMET Nuk u gjet asnje material sipas kerkeses tuaj Kthehu te Kreu E Diel E Hene E Marte E Merkure E Enjte E Premte E Shtune Hen Mart Merk Enj Pre sht Die Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nentor Dhjetor Jan Shk Mar Pri Maj Maj Qer Gush Sht Tet Nen Dhj menjehere 1 minute me pare $$1$$ minutes ago 1 ore me pare $$1$$ hours ago Dje $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago me shume se 5 jave me pare Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Kopjo te Gjithe Kodin Selekto te Gjithe Kodin All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy