Paloka: Ndërkombëtarët na kërcënuan, ose në zgjedhje, ose…

“Na kërcënuan! Na thanë nëse nuk bëni marrëveshje, nëse ndërmerrni ditën e zgjedhjeve ato që keni deklaruar për të mos lejuar zgjedhjet, atëherë do të keni punë me ne’, u shpreh Paloka.

Paloka akuzoi për hipokrizi kritikët e Bashës. “Ata që thonë sot pse Lulzim Basha bëri marrëveshje, para marrëveshjes thonin të gjithë “bëj marrëveshje, pse nuk bën marrëveshje” e kështu me radhë. Majlinda Bregu dhe Astrit Patozi e kanë pranuar këtë”, thotë ai.

Paloka thotë se vetë personalisht ka qenë kundër marrëveshjes me Edi Ramën, ndërsa shton se edhe mënyra sesi u hartua lista ndikoi në rezultat.

“I kam thënë që nuk mund të hyjmë në këto zgjedhje kështu. Mënyra si u bë lista ishte gabim dhe këtë e ka pranuar edhe vetë Lulzim Basha”, deklaroi Paloka. Top Channel

KOMENTONI

Loading...
Loading...
Name

Aktualitet,8008,Camëri,109,Editorial,1724,Ekonomi,424,Emra për djem,38,Emra për vajza,36,Enciklopedi,81,Histori,1295,Iliridë,251,Kosovë,2382,Kulture,632,Luginë,49,Moti,2,Politik,1780,Reportazh,157,Rezultatet Live,2,Shtypi,79,Sondazhe,8,Sport,494,Video,499,
ltr
item
Zgjohu Shqiptar: Paloka: Ndërkombëtarët na kërcënuan, ose në zgjedhje, ose…
Paloka: Ndërkombëtarët na kërcënuan, ose në zgjedhje, ose…
Paloka: Ndërkombëtarët na kërcënuan, ose në zgjedhje, ose…
https://3.bp.blogspot.com/-EEPWAhJ2MuU/WjDmf0YOKrI/AAAAAAAAMUI/I_Vd9aY6zlAzqzr2TbQhDCPMBk11CXfVgCLcBGAs/s640/paloka-696x417.jpg
https://3.bp.blogspot.com/-EEPWAhJ2MuU/WjDmf0YOKrI/AAAAAAAAMUI/I_Vd9aY6zlAzqzr2TbQhDCPMBk11CXfVgCLcBGAs/s72-c/paloka-696x417.jpg
Zgjohu Shqiptar
https://www.zgjohushqiptar.info/2017/12/paloka-nderkombetaret-na-kercenuan-ose.html
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/2017/12/paloka-nderkombetaret-na-kercenuan-ose.html
true
269073700948665522
UTF-8
Ngarkuar te gjitha postimet Nuk gjendet ndonje postim SHIKO TE GJITHA Lexo me Shume Repliko Hiq Repliken Fshi Nga Kreu FAQET POSTIMET Shiko te Gjitha REKOMANDUAR PER JU LABEL ARKIVA KERKO TE GJITHA POSTIMET Nuk u gjet asnje material sipas kerkeses tuaj Kthehu te Kreu E Diel E Hene E Marte E Merkure E Enjte E Premte E Shtune Hen Mart Merk Enj Pre sht Die Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nentor Dhjetor Jan Shk Mar Pri Maj Maj Qer Gush Sht Tet Nen Dhj menjehere 1 minute me pare $$1$$ minutes ago 1 ore me pare $$1$$ hours ago Dje $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago me shume se 5 jave me pare Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Kopjo te Gjithe Kodin Selekto te Gjithe Kodin All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy