Pas SHBA & BE reagon Rama: Lul mos prit ta lexojnë të huajt Kushtetutën, eja të flasim shqip për Shqipërinë

Pas reagamit të SHBA dhe BE, në lidhje me çështjen e zgjedhjes të së Kryepokurorit të ri, duke rrëzuar njëzëri kështu pretendimet e PD për zgjatjen e mandati të Llallës në kundërshtim me Kushtetutën, ka reaguar edhe Kryeministri Rama. Rama e ka ftuar kryedemokratin Basha duke i thënë se ai nuk mund të presi që t’i lexojnë të huajt kushtetutën, dhe se duhet ta lexojne bashke ate, per te miren e Shqiperise.

 

Statusi i plotë i Kryeministrit Rama:

“LB mos prit të ta lexojnë të huajt Kushtetutën e vendit po eja të flasim shqip për Shqipërinë, siç e kemi për detyrë nga ata që na zgjodhën”-ka përmbyllur Rama statusin në rrjetin social. /Lexo.al

KOMENTONI

Loading...
Loading...
Name

Aktualitet,7914,Camëri,108,Editorial,1693,Ekonomi,415,Emra për djem,38,Emra për vajza,36,Enciklopedi,81,Histori,1277,Iliridë,250,Kosovë,2357,Kulture,623,Luginë,48,Moti,2,Politik,1770,Reportazh,153,Rezultatet Live,2,Shtypi,79,Sondazhe,8,Sport,493,Video,493,
ltr
item
Zgjohu Shqiptar: Pas SHBA & BE reagon Rama: Lul mos prit ta lexojnë të huajt Kushtetutën, eja të flasim shqip për Shqipërinë
Pas SHBA & BE reagon Rama: Lul mos prit ta lexojnë të huajt Kushtetutën, eja të flasim shqip për Shqipërinë
Pas SHBA & BE reagon Rama: Lul mos prit ta lexojnë të huajt Kushtetutën, eja të flasim shqip për Shqipërinë
https://3.bp.blogspot.com/-OQhf9PfSL6k/WilOwV9NoGI/AAAAAAAAL6c/ES1EemVv4PU0DZ5-5-qV6A7RX8SIDJdEACLcBGAs/s640/Rama-1.jpg
https://3.bp.blogspot.com/-OQhf9PfSL6k/WilOwV9NoGI/AAAAAAAAL6c/ES1EemVv4PU0DZ5-5-qV6A7RX8SIDJdEACLcBGAs/s72-c/Rama-1.jpg
Zgjohu Shqiptar
https://www.zgjohushqiptar.info/2017/12/pas-shba-be-reagon-rama-lul-mos-prit-ta.html
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/2017/12/pas-shba-be-reagon-rama-lul-mos-prit-ta.html
true
269073700948665522
UTF-8
Ngarkuar te gjitha postimet Nuk gjendet ndonje postim SHIKO TE GJITHA Lexo me Shume Repliko Hiq Repliken Fshi Nga Kreu FAQET POSTIMET Shiko te Gjitha REKOMANDUAR PER JU LABEL ARKIVA KERKO TE GJITHA POSTIMET Nuk u gjet asnje material sipas kerkeses tuaj Kthehu te Kreu E Diel E Hene E Marte E Merkure E Enjte E Premte E Shtune Hen Mart Merk Enj Pre sht Die Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nentor Dhjetor Jan Shk Mar Pri Maj Maj Qer Gush Sht Tet Nen Dhj menjehere 1 minute me pare $$1$$ minutes ago 1 ore me pare $$1$$ hours ago Dje $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago me shume se 5 jave me pare Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Kopjo te Gjithe Kodin Selekto te Gjithe Kodin All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy