Prangat e para?/Zbulohen dosjet e nxehta që do të startojnë në janar

Dy janë dosjet e nxehta që pritet të startojnë në muajin janar 2018 fillimin e reformës së mezipritur në drejtësi nga shqiptarët. Ajo e Saimir Tahirit mbi të cilin rëndojnë dyshime të arësyeshme për përfshirje në trafikun e drogësm si dhe dosja e ish-drejtorit të Përgjithshmë të Autoritetit Rrugor Dashamir Xhika, përfaqësues i LSI.

Zbulimin e ka bërë gazetari Bledian Koka i qenë prezent në emisionin “360 Gradë”.

” Zonja Marku është një nga prokuroret që nuk është se urdhërohet shumë lehtë nga personat përreth. Ata që e kanë propozuar dhe mbështetur dihet. Shohim tek zonja Marku një person të vendosur që mund t’u japë drejtim dosjeve të caktuara dhe dosjeve që vërtetë kanë peshë. Për momentin dy dosjet që kanë valencë të madhe në publik, është dosja Tahiri dhe që do të ketë zhvillime në janar dhe një tjetër dosje është hetimi i Ministrisë së Transporteve në adresë të ish-drejtorit të rrugëve që do të diskutohen në janar. Një ditë mbasi zonja Marku mori detyrën doli kjo dosje”m artikuloi Koka.

KOMENTONI

Loading...
Loading...
Name

Aktualitet,7975,Camëri,108,Editorial,1712,Ekonomi,418,Emra për djem,38,Emra për vajza,36,Enciklopedi,81,Histori,1289,Iliridë,251,Kosovë,2377,Kulture,629,Luginë,49,Moti,2,Politik,1779,Reportazh,156,Rezultatet Live,2,Shtypi,79,Sondazhe,8,Sport,493,Video,498,
ltr
item
Zgjohu Shqiptar: Prangat e para?/Zbulohen dosjet e nxehta që do të startojnë në janar
Prangat e para?/Zbulohen dosjet e nxehta që do të startojnë në janar
https://3.bp.blogspot.com/-o60bjyB1cA4/WjzbDGZFsAI/AAAAAAAAM8A/Y51y8G6Kw0s9ZyBHaJtLVpr1g9lRek2NQCLcBGAs/s640/drejtesia-720x362.jpg
https://3.bp.blogspot.com/-o60bjyB1cA4/WjzbDGZFsAI/AAAAAAAAM8A/Y51y8G6Kw0s9ZyBHaJtLVpr1g9lRek2NQCLcBGAs/s72-c/drejtesia-720x362.jpg
Zgjohu Shqiptar
https://www.zgjohushqiptar.info/2017/12/prangat-e-parazbulohen-dosjet-e-nxehta.html
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/2017/12/prangat-e-parazbulohen-dosjet-e-nxehta.html
true
269073700948665522
UTF-8
Ngarkuar te gjitha postimet Nuk gjendet ndonje postim SHIKO TE GJITHA Lexo me Shume Repliko Hiq Repliken Fshi Nga Kreu FAQET POSTIMET Shiko te Gjitha REKOMANDUAR PER JU LABEL ARKIVA KERKO TE GJITHA POSTIMET Nuk u gjet asnje material sipas kerkeses tuaj Kthehu te Kreu E Diel E Hene E Marte E Merkure E Enjte E Premte E Shtune Hen Mart Merk Enj Pre sht Die Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nentor Dhjetor Jan Shk Mar Pri Maj Maj Qer Gush Sht Tet Nen Dhj menjehere 1 minute me pare $$1$$ minutes ago 1 ore me pare $$1$$ hours ago Dje $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago me shume se 5 jave me pare Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Kopjo te Gjithe Kodin Selekto te Gjithe Kodin All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy