Rreth e rrotull Shqipërisë, ja 40 shkrepjet më fantastike të vitit 2017


Pasi vizitova Kosovën, më thanë se duhet të vizitoja Shqipërinë. Nisa të shihja fotografi dhe menjëherë u mahnita. Vizitova Shqipërinë këtë verë dhe ishte udhëtimi im i preferuar i 2017-ës, pa asnjë diskutim.

Kështu e nis përshkrimin e tij fotograf i wanderlustingk.com Jacob, i cili duket se ka kaluar një experience të bukur në Shqipëri.

Gjatë udhëtimit të tij ai ka shkrepur mjaft fotografi ku ndër to zgjodhi të botojë 50 pamjet më të mira.

Ai shkruan se natyra e Shqipërisë është mjaft e pasur.

Pse? Natyra e bukur, të ecurit e mrekullueshëm, qytete plot histori, mot i ngrohtë, byrek i shijshëm dhe çmime fantastike.

Çfarë tjetër mund të kërkojë dikush kur është me pushime? Vazhdoni të shikoni fotot e bukurive shqiptare duke përfshirë edhe vendet më të bukura që ne vizituam në Shqipëri.

Nuk shkuam në plazh apo det (e pafalshme, e di) por shpresoj të kthehemi në Shqipëri në një të ardhme të afërt për të parë sa më shumë bukuri të këtij vendi. Nëse nuk kemi përshfirë vendin tuaj të prefuar në Shqipëri, na thoni ta vizitojmë në udhëtimin tonë të ardhshëm.

Jam gjithashtu, në mënyrë modeste, i fiksuar pas byrekut”, shkruan fotografi Jacob./ tema


KOMENTONI

Loading...
Loading...
Name

Aktualitet,7975,Camëri,108,Editorial,1712,Ekonomi,418,Emra për djem,38,Emra për vajza,36,Enciklopedi,81,Histori,1289,Iliridë,251,Kosovë,2377,Kulture,629,Luginë,49,Moti,2,Politik,1779,Reportazh,156,Rezultatet Live,2,Shtypi,79,Sondazhe,8,Sport,493,Video,498,
ltr
item
Zgjohu Shqiptar: Rreth e rrotull Shqipërisë, ja 40 shkrepjet më fantastike të vitit 2017
Rreth e rrotull Shqipërisë, ja 40 shkrepjet më fantastike të vitit 2017
Rreth e rrotull Shqipërisë, ja 40 shkrepjet më fantastike të vitit 2017
https://1.bp.blogspot.com/-Ndc5OgojIqY/WkYChUmmMJI/AAAAAAAANaA/QsPIUy_B8D0aJEaO2ARmykhdBLz53ekygCLcBGAs/s640/albaniah_orig.jpg
https://1.bp.blogspot.com/-Ndc5OgojIqY/WkYChUmmMJI/AAAAAAAANaA/QsPIUy_B8D0aJEaO2ARmykhdBLz53ekygCLcBGAs/s72-c/albaniah_orig.jpg
Zgjohu Shqiptar
https://www.zgjohushqiptar.info/2017/12/rreth-e-rrotull-shqiperise-ja-40.html
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/2017/12/rreth-e-rrotull-shqiperise-ja-40.html
true
269073700948665522
UTF-8
Ngarkuar te gjitha postimet Nuk gjendet ndonje postim SHIKO TE GJITHA Lexo me Shume Repliko Hiq Repliken Fshi Nga Kreu FAQET POSTIMET Shiko te Gjitha REKOMANDUAR PER JU LABEL ARKIVA KERKO TE GJITHA POSTIMET Nuk u gjet asnje material sipas kerkeses tuaj Kthehu te Kreu E Diel E Hene E Marte E Merkure E Enjte E Premte E Shtune Hen Mart Merk Enj Pre sht Die Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nentor Dhjetor Jan Shk Mar Pri Maj Maj Qer Gush Sht Tet Nen Dhj menjehere 1 minute me pare $$1$$ minutes ago 1 ore me pare $$1$$ hours ago Dje $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago me shume se 5 jave me pare Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Kopjo te Gjithe Kodin Selekto te Gjithe Kodin All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy