Shefja e BE-së reagon ashpër: Shfuqizimi i ligjit të Speciales tmerrues dhe ekstremisht i dëmshëm

Shefja e Zyrës së BE-së ka reaguar ndaj përpjekjeve të Thaçit, Haradinajt dhe Veselit për ta shfuqizuar ligjin për Gjykatën Speciale. Ajo ka thënë se kjo përpjekje është tmerruese.

“Iniciativa e Kuvendit të Kosovës për ta Ligjin për Dhomat e Specializuara dhe Zyrën e Prokurorit të Specializuar është tmerruese dhe ektremisht e dëmshem. Një veprim i tillë do të rrezikojë fjithë punën që është bërë viteve të fundit në sundimin e ligjit dhe drejtësisë dhe do të minojë të gjithë ata që janë ngritur për ti dhënë fund mosndëshkueshmërisë” ka shkruar Apostolova në Twitter./e.e

KOMENTONI

Loading...
Loading...
Name

Aktualitet,7914,Camëri,108,Editorial,1693,Ekonomi,415,Emra për djem,38,Emra për vajza,36,Enciklopedi,81,Histori,1277,Iliridë,250,Kosovë,2357,Kulture,623,Luginë,48,Moti,2,Politik,1770,Reportazh,153,Rezultatet Live,2,Shtypi,79,Sondazhe,8,Sport,493,Video,493,
ltr
item
Zgjohu Shqiptar: Shefja e BE-së reagon ashpër: Shfuqizimi i ligjit të Speciales tmerrues dhe ekstremisht i dëmshëm
Shefja e BE-së reagon ashpër: Shfuqizimi i ligjit të Speciales tmerrues dhe ekstremisht i dëmshëm
Shefja e BE-së reagon ashpër: Shfuqizimi i ligjit të Speciales tmerrues dhe ekstremisht i dëmshëm
https://1.bp.blogspot.com/-qJ6aB-nO9f4/Wj45W1OArMI/AAAAAAAANAU/jmM3oAJvmNUMTLiM-NhvuadQBYH1_OQ8QCLcBGAs/s640/Apostolova.jpg
https://1.bp.blogspot.com/-qJ6aB-nO9f4/Wj45W1OArMI/AAAAAAAANAU/jmM3oAJvmNUMTLiM-NhvuadQBYH1_OQ8QCLcBGAs/s72-c/Apostolova.jpg
Zgjohu Shqiptar
https://www.zgjohushqiptar.info/2017/12/shefja-e-be-se-reagon-ashper-shfuqizimi.html
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/2017/12/shefja-e-be-se-reagon-ashper-shfuqizimi.html
true
269073700948665522
UTF-8
Ngarkuar te gjitha postimet Nuk gjendet ndonje postim SHIKO TE GJITHA Lexo me Shume Repliko Hiq Repliken Fshi Nga Kreu FAQET POSTIMET Shiko te Gjitha REKOMANDUAR PER JU LABEL ARKIVA KERKO TE GJITHA POSTIMET Nuk u gjet asnje material sipas kerkeses tuaj Kthehu te Kreu E Diel E Hene E Marte E Merkure E Enjte E Premte E Shtune Hen Mart Merk Enj Pre sht Die Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nentor Dhjetor Jan Shk Mar Pri Maj Maj Qer Gush Sht Tet Nen Dhj menjehere 1 minute me pare $$1$$ minutes ago 1 ore me pare $$1$$ hours ago Dje $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago me shume se 5 jave me pare Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Kopjo te Gjithe Kodin Selekto te Gjithe Kodin All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy