Shkrimet denigruese për Shqipërinë Junker: Lojë me citime dhe kopjime

I ashpër ka qenë dhe reagimi i Presidentit të Komisionit Evropian, Jean-Claude Juncker në lidhje me fushatën mediatike që është përhapur dhe në mediat e huaja nga PD, në lidhje me drogën dhe krimin e organizuar në Shqipëri dhe për implikimin e emrit të një ish-ministri në trafikun e drogës.

I pyetur nga gazetarja Erisa Zyka nga ABC NEWS Presidenti i Komisionit Evropian, Juncker, në lidhje me këto zëra mediatikë, është përgjigjur shumë i prerë kur i ka thënë se: "Është mirë që të mos citoni gazetarët dhe gazetat sepse kjo është loja mes gazetarëve. Dikush shkruan, një tjetër i citon, një i tretë i shkruan, një i katërt i kopjon edhe vijnë dhe bëhen pjesë e këtyre pyetjeve".

Kujtojmë se nga ana tjetër opozita shqiptare dhe kryedemokrati Basha duket se kanë muaj që zhvillojnë një fushatë mediatike dhe politike kundër zhvillimeve pozitive dhe hapave konkretë që ka bërë Shqipëria drejt anëtarësimit në BE. Basha ka vazhduar të anatemojë hapat e hedhur deri më tani dhe në takimin e fundit me PPE.

KOMENTONI

Loading...
Loading...
Name

Aktualitet,8008,Camëri,109,Editorial,1724,Ekonomi,424,Emra për djem,38,Emra për vajza,36,Enciklopedi,81,Histori,1295,Iliridë,251,Kosovë,2382,Kulture,632,Luginë,49,Moti,2,Politik,1780,Reportazh,157,Rezultatet Live,2,Shtypi,79,Sondazhe,8,Sport,494,Video,499,
ltr
item
Zgjohu Shqiptar: Shkrimet denigruese për Shqipërinë Junker: Lojë me citime dhe kopjime
Shkrimet denigruese për Shqipërinë Junker: Lojë me citime dhe kopjime
Shkrimet denigruese për Shqipërinë Junker: Lojë me citime dhe kopjime
https://1.bp.blogspot.com/-ipY9rlCmG0E/WifTTp0J8ZI/AAAAAAAALzg/QJbelIa0aWM96yq8WIeAZBLa5KKN4pDgwCLcBGAs/s640/315263_m.jpg
https://1.bp.blogspot.com/-ipY9rlCmG0E/WifTTp0J8ZI/AAAAAAAALzg/QJbelIa0aWM96yq8WIeAZBLa5KKN4pDgwCLcBGAs/s72-c/315263_m.jpg
Zgjohu Shqiptar
https://www.zgjohushqiptar.info/2017/12/shkrimet-denigruese-per-shqiperine.html
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/2017/12/shkrimet-denigruese-per-shqiperine.html
true
269073700948665522
UTF-8
Ngarkuar te gjitha postimet Nuk gjendet ndonje postim SHIKO TE GJITHA Lexo me Shume Repliko Hiq Repliken Fshi Nga Kreu FAQET POSTIMET Shiko te Gjitha REKOMANDUAR PER JU LABEL ARKIVA KERKO TE GJITHA POSTIMET Nuk u gjet asnje material sipas kerkeses tuaj Kthehu te Kreu E Diel E Hene E Marte E Merkure E Enjte E Premte E Shtune Hen Mart Merk Enj Pre sht Die Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nentor Dhjetor Jan Shk Mar Pri Maj Maj Qer Gush Sht Tet Nen Dhj menjehere 1 minute me pare $$1$$ minutes ago 1 ore me pare $$1$$ hours ago Dje $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago me shume se 5 jave me pare Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Kopjo te Gjithe Kodin Selekto te Gjithe Kodin All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy