"Të rrojë partia dhe xhaxhi Enver", zbulohet kartolina që Rama i shkruante dajës, Spiro Kolekës

Zbulohet kartolina qe kryeministri Edi Rama, i dërgonte se bashku me te vellane, Olsin, dajes se tij, Spiro Kolekes, shume vite me pare me rastin e festes se Vitit te Ri.

Kartolina mban poshte vulen e dergimit ne datën 29 dhjetor 1982, dhe eshte postuar nga ish drejrori i muzeut Historik-Kombëtar, Melsi Labi.

Lexoni se cfare i uronte dajes, qe e therriste “Baba Pilo”, Rama.

KOMENTONI

Loading...
Loading...
Name

Aktualitet,7933,Camëri,108,Editorial,1700,Ekonomi,415,Emra për djem,38,Emra për vajza,36,Enciklopedi,81,Histori,1280,Iliridë,251,Kosovë,2363,Kulture,628,Luginë,49,Moti,2,Politik,1772,Reportazh,154,Rezultatet Live,2,Shtypi,79,Sondazhe,8,Sport,493,Video,494,
ltr
item
Zgjohu Shqiptar: "Të rrojë partia dhe xhaxhi Enver", zbulohet kartolina që Rama i shkruante dajës, Spiro Kolekës
"Të rrojë partia dhe xhaxhi Enver", zbulohet kartolina që Rama i shkruante dajës, Spiro Kolekës
Të rrojë partia dhe xhaxhi Enver”, zbulohet kartolina që Rama i shkruante dajës, Spiro Kolekës
https://3.bp.blogspot.com/-a_K1OaWLMoE/WiqlABE86mI/AAAAAAAAMAs/x6ppE6tGsJgZt21FDcmMXIeytC-Ma76vwCLcBGAs/s640/post.jpg
https://3.bp.blogspot.com/-a_K1OaWLMoE/WiqlABE86mI/AAAAAAAAMAs/x6ppE6tGsJgZt21FDcmMXIeytC-Ma76vwCLcBGAs/s72-c/post.jpg
Zgjohu Shqiptar
https://www.zgjohushqiptar.info/2017/12/te-rroje-partia-dhe-xhaxhi-enver.html
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/2017/12/te-rroje-partia-dhe-xhaxhi-enver.html
true
269073700948665522
UTF-8
Ngarkuar te gjitha postimet Nuk gjendet ndonje postim SHIKO TE GJITHA Lexo me Shume Repliko Hiq Repliken Fshi Nga Kreu FAQET POSTIMET Shiko te Gjitha REKOMANDUAR PER JU LABEL ARKIVA KERKO TE GJITHA POSTIMET Nuk u gjet asnje material sipas kerkeses tuaj Kthehu te Kreu E Diel E Hene E Marte E Merkure E Enjte E Premte E Shtune Hen Mart Merk Enj Pre sht Die Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nentor Dhjetor Jan Shk Mar Pri Maj Maj Qer Gush Sht Tet Nen Dhj menjehere 1 minute me pare $$1$$ minutes ago 1 ore me pare $$1$$ hours ago Dje $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago me shume se 5 jave me pare Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Kopjo te Gjithe Kodin Selekto te Gjithe Kodin All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy