105 Vjet nga krijimi i Forcave të Armatosura Shqiptare (VIDEO HISTORI)

Në 105-vjetorin e krijimit të Forcave të Armatosura dua të përgëzoj dhe shpreh mirënjohjen e thellë për burrat dhe gratë nën uniformë që përgjatë një shekulli kanë sakrifikuar edhe jetën për atdhe.
Lavdi për ata që i krijuan Forcat e Armatosura të Shqipërisë!
Lavdi për dëshmorët e atdheut!
Respekt për ata që kanë ngritur e ngrenë lart flamurin kuqezi nëpër misionet e NATO-s anekënd globit!
Krenare për përkushtimin dhe sakrificën e mijëra trimave që gjenden pranë komunitetit sa herë është e nevojshme, ashtu siç po bëjnë dhe këto ditë të vështira për zonat e përmbytura.
#105VjetFA/ZgjohuShqiptar.info

KOMENTONI

Loading...
Loading...
Name

Aktualitet,9250,Camëri,117,Editorial,2030,Ekonomi,507,Emra për djem,38,Emra për vajza,36,Enciklopedi,81,Histori,1470,Iliridë,287,Kosovë,2683,Kulture,722,Luginë,61,Moti,2,Politik,1899,Reportazh,180,Rezultatet Live,2,Shtypi,79,Sondazhe,8,Sport,520,Video,567,
ltr
item
Zgjohu Shqiptar: 105 Vjet nga krijimi i Forcave të Armatosura Shqiptare (VIDEO HISTORI)
105 Vjet nga krijimi i Forcave të Armatosura Shqiptare (VIDEO HISTORI)
https://4.bp.blogspot.com/-ogXyz1iq4W8/Wk_Tk5Wx5jI/AAAAAAAAOLU/UVG_KFk1-REYUT83rgIW_P5OIrvBTU5IQCLcBGAs/s640/usha.png
https://4.bp.blogspot.com/-ogXyz1iq4W8/Wk_Tk5Wx5jI/AAAAAAAAOLU/UVG_KFk1-REYUT83rgIW_P5OIrvBTU5IQCLcBGAs/s72-c/usha.png
Zgjohu Shqiptar
https://www.zgjohushqiptar.info/2018/01/105-vjet-nga-krijimi-i-forcave-te.html
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/2018/01/105-vjet-nga-krijimi-i-forcave-te.html
true
269073700948665522
UTF-8
Ngarkuar te gjitha postimet Nuk gjendet ndonje postim SHIKO TE GJITHA Lexo me Shume Repliko Hiq Repliken Fshi Nga Kreu FAQET POSTIMET Shiko te Gjitha REKOMANDUAR PER JU LABEL ARKIVA KERKO TE GJITHA POSTIMET Nuk u gjet asnje material sipas kerkeses tuaj Kthehu te Kreu E Diel E Hene E Marte E Merkure E Enjte E Premte E Shtune Hen Mart Merk Enj Pre sht Die Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nentor Dhjetor Jan Shk Mar Pri Maj Maj Qer Gush Sht Tet Nen Dhj menjehere 1 minute me pare $$1$$ minutes ago 1 ore me pare $$1$$ hours ago Dje $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago me shume se 5 jave me pare Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Kopjo te Gjithe Kodin Selekto te Gjithe Kodin All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy