Artisti shqiptar, me violinë në krahët e Jezusit në Brazil (FOTO/VIDEO)

Artisti shqiptar Olen Çezari teksa qëndron në krahët e Statujës së Krishtit në Brazil, luan tingujt e magjishëm të “Ave Maria” me violinën e tij.

Pamjet nga Rio de Zhaniero janë bërë publike nga vetë artisti në profilin e tij në Facebook.

Ave Maria në Rio është një udhëtim në një vend të fshehur shpirtëror, dhe introspektiv të zemrës sonë. Dashuria është arsyeja përse ne i bëjmë gjërat. Vizioni i besimit dhe shpresës në muzikë na përqafon të gjithëve”, shkruan violinisti ndër të tjera./ZgjohuShqiptar.info


KOMENTONI

Loading...
Loading...
Name

Aktualitet,7914,Camëri,108,Editorial,1693,Ekonomi,415,Emra për djem,38,Emra për vajza,36,Enciklopedi,81,Histori,1277,Iliridë,250,Kosovë,2357,Kulture,623,Luginë,48,Moti,2,Politik,1770,Reportazh,153,Rezultatet Live,2,Shtypi,79,Sondazhe,8,Sport,493,Video,493,
ltr
item
Zgjohu Shqiptar: Artisti shqiptar, me violinë në krahët e Jezusit në Brazil (FOTO/VIDEO)
Artisti shqiptar, me violinë në krahët e Jezusit në Brazil (FOTO/VIDEO)
FOTO: Artisti shqiptar, me violinë në krahët e Jezusit në Brazil
https://4.bp.blogspot.com/-RaSYCQQpdT8/Wls04fqwD0I/AAAAAAAAO9o/yMehYzFnsEspnaiRonhgfWTu4EthDr45QCLcBGAs/s640/Screen-Shot-2018-01-13-at-11.34.14-e-paradites-730x394-905x395.jpg
https://4.bp.blogspot.com/-RaSYCQQpdT8/Wls04fqwD0I/AAAAAAAAO9o/yMehYzFnsEspnaiRonhgfWTu4EthDr45QCLcBGAs/s72-c/Screen-Shot-2018-01-13-at-11.34.14-e-paradites-730x394-905x395.jpg
Zgjohu Shqiptar
https://www.zgjohushqiptar.info/2018/01/artisti-shqiptar-me-violine-ne-krahet-e.html
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/2018/01/artisti-shqiptar-me-violine-ne-krahet-e.html
true
269073700948665522
UTF-8
Ngarkuar te gjitha postimet Nuk gjendet ndonje postim SHIKO TE GJITHA Lexo me Shume Repliko Hiq Repliken Fshi Nga Kreu FAQET POSTIMET Shiko te Gjitha REKOMANDUAR PER JU LABEL ARKIVA KERKO TE GJITHA POSTIMET Nuk u gjet asnje material sipas kerkeses tuaj Kthehu te Kreu E Diel E Hene E Marte E Merkure E Enjte E Premte E Shtune Hen Mart Merk Enj Pre sht Die Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nentor Dhjetor Jan Shk Mar Pri Maj Maj Qer Gush Sht Tet Nen Dhj menjehere 1 minute me pare $$1$$ minutes ago 1 ore me pare $$1$$ hours ago Dje $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago me shume se 5 jave me pare Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Kopjo te Gjithe Kodin Selekto te Gjithe Kodin All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy