Dua një pasaportë Shqiptare!

GABIMIN më të madh historik që është duke bërë Qeveria Shqiptare është mos pajisja me pasaporte shqiptare të shqiptarve ne balkan në Maqedoni, Kosove, Mali të Zi, etj. Duke mos bërë këtë Qeveria shqiptare po shkel kushtetuten e vëndit dhe po diskriminon kombetarisht shqiptarët ne ballkan!

Të gjitha vendet tjera fqinje tan në ballkan kan nga dy parë pasaportë. Bullgaria ka pajisur me pasaporte sllavo-maqedonasit, Greqia qipriotet dhe cdo minoritet të saj, Serbia serbet e Bosnjes dhe Kosovës, Kroacia kroatet e Kosoves dhe të Bosnjës, Ruamania poashtu.

VETEM SHQIPERIA si për INAT nuk po do me i pajis me pasaporte shqiptare, shqiptarët në Kosove, Maqedoni dhe Mal të Zi.

Kushtetuta Shqiptare e percakton si detyrim dhenien e pasaportave për gjith njerëzit me etni shqiptare ku do që jan ata, Pse nuk reagojn mediat për këtë, pse nuk i pyet njeri qeverine dhe parlamentin shqiptare? Pse SHQIPERIA nuk po do me i pajis shqiptaret me pasaporte?

A ka dikush t’i shkruaj Kryeministrit Edi Rama për këtë punë!??/ZgjohuShqiptar.info

KOMENTONI

Loading...
Loading...
Name

Aktualitet,7934,Camëri,108,Editorial,1700,Ekonomi,415,Emra për djem,38,Emra për vajza,36,Enciklopedi,81,Histori,1280,Iliridë,251,Kosovë,2363,Kulture,628,Luginë,49,Moti,2,Politik,1773,Reportazh,154,Rezultatet Live,2,Shtypi,79,Sondazhe,8,Sport,493,Video,494,
ltr
item
Zgjohu Shqiptar: Dua një pasaportë Shqiptare!
Dua një pasaportë Shqiptare!
https://4.bp.blogspot.com/-bTIFA1IULx0/WlYuok75MhI/AAAAAAAAOqA/L5VLSgoO14gSsG5vOFwkjRs64cJOB3NKACLcBGAs/s640/16252101_580911252094944_5702176303304308570_o-640x304-640x304.jpg
https://4.bp.blogspot.com/-bTIFA1IULx0/WlYuok75MhI/AAAAAAAAOqA/L5VLSgoO14gSsG5vOFwkjRs64cJOB3NKACLcBGAs/s72-c/16252101_580911252094944_5702176303304308570_o-640x304-640x304.jpg
Zgjohu Shqiptar
https://www.zgjohushqiptar.info/2018/01/dua-nje-pasaporte-shqiptare.html
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/2018/01/dua-nje-pasaporte-shqiptare.html
true
269073700948665522
UTF-8
Ngarkuar te gjitha postimet Nuk gjendet ndonje postim SHIKO TE GJITHA Lexo me Shume Repliko Hiq Repliken Fshi Nga Kreu FAQET POSTIMET Shiko te Gjitha REKOMANDUAR PER JU LABEL ARKIVA KERKO TE GJITHA POSTIMET Nuk u gjet asnje material sipas kerkeses tuaj Kthehu te Kreu E Diel E Hene E Marte E Merkure E Enjte E Premte E Shtune Hen Mart Merk Enj Pre sht Die Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nentor Dhjetor Jan Shk Mar Pri Maj Maj Qer Gush Sht Tet Nen Dhj menjehere 1 minute me pare $$1$$ minutes ago 1 ore me pare $$1$$ hours ago Dje $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago me shume se 5 jave me pare Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Kopjo te Gjithe Kodin Selekto te Gjithe Kodin All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy