Florian Marku gjunjëzon sërbin mes Beogradit: Tani kërkoj kokën e grekut, ska forcë që e ndal bishën (VIDEO)

Pas fitores absolute të mbrëmshme Floriani drejtohet drejt kampionit grek.

Tani e dua atë në ring ska forcë që më ndal unë jam kampioni ktu dhe shqipet bëjn ligjin gjithandej.

Fitoren ua dedikoj gjithë mbështetësve të mi që më kanë mbështetur hap pas hapi dhe shqiptarëve gjithandej.

Unë nuk do ndalem këtu tani synoj titullin kampion dhe atë do e fitoj në mes të Greqisë.

Grekun do e ha në ring nuk lejoj të shkoj ndeshja deri në fund u shpreh kampioni dhe luani ynë pas ndeshjes së mbrëmshme./ZgjohuShqiptar.info

KOMENTONI

Loading...
Loading...
Name

Aktualitet,9251,Camëri,117,Editorial,2030,Ekonomi,507,Emra për djem,38,Emra për vajza,36,Enciklopedi,81,Histori,1470,Iliridë,287,Kosovë,2683,Kulture,722,Luginë,61,Moti,2,Politik,1899,Reportazh,180,Rezultatet Live,2,Shtypi,79,Sondazhe,8,Sport,520,Video,567,
ltr
item
Zgjohu Shqiptar: Florian Marku gjunjëzon sërbin mes Beogradit: Tani kërkoj kokën e grekut, ska forcë që e ndal bishën (VIDEO)
Florian Marku gjunjëzon sërbin mes Beogradit: Tani kërkoj kokën e grekut, ska forcë që e ndal bishën (VIDEO)
Florian Marku gjunjëzon sërbin mes Beogradit tani kërkon kokën e grekut – ska forcë që e ndal bishën
https://1.bp.blogspot.com/-6Ho04cTo_Ao/Wl0fc70GhoI/AAAAAAAAPGE/e8cpcWS1pVo2wiE9gGbJU5LvZTo8Z6L7ACLcBGAs/s640/maxresdefault-640x360.jpg
https://1.bp.blogspot.com/-6Ho04cTo_Ao/Wl0fc70GhoI/AAAAAAAAPGE/e8cpcWS1pVo2wiE9gGbJU5LvZTo8Z6L7ACLcBGAs/s72-c/maxresdefault-640x360.jpg
Zgjohu Shqiptar
https://www.zgjohushqiptar.info/2018/01/florian-marku-gjunjezon-serbin-mes.html
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/2018/01/florian-marku-gjunjezon-serbin-mes.html
true
269073700948665522
UTF-8
Ngarkuar te gjitha postimet Nuk gjendet ndonje postim SHIKO TE GJITHA Lexo me Shume Repliko Hiq Repliken Fshi Nga Kreu FAQET POSTIMET Shiko te Gjitha REKOMANDUAR PER JU LABEL ARKIVA KERKO TE GJITHA POSTIMET Nuk u gjet asnje material sipas kerkeses tuaj Kthehu te Kreu E Diel E Hene E Marte E Merkure E Enjte E Premte E Shtune Hen Mart Merk Enj Pre sht Die Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nentor Dhjetor Jan Shk Mar Pri Maj Maj Qer Gush Sht Tet Nen Dhj menjehere 1 minute me pare $$1$$ minutes ago 1 ore me pare $$1$$ hours ago Dje $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago me shume se 5 jave me pare Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Kopjo te Gjithe Kodin Selekto te Gjithe Kodin All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy