FOTOT / Ushtarët shqiptarë në brigjet e Baltikut

Ministrja e Mbrojtjes, Olta Xhaçka ka postuar në “Facebook” foto të trupave shqiptare në grup-batalionin e NATO-s në Letoni.

“Trupat shqiptarë dhe kolegët e tyre në grup-batalionin e NATO-s në Letoni, e nisën vitin duke u stërvitur në brigjet dhe ujërat e detit Baltik, ku shërbejnë në kuadër të angazhimeve të NATO-s në kufijtë lindorë të Aleancës”, shkruan bashkëngjitur fotove ministrja Xhaçka./ZgjohuShqiptar.info

KOMENTONI

Loading...
Loading...
Name

Aktualitet,9280,Camëri,119,Editorial,2037,Ekonomi,507,Emra për djem,38,Emra për vajza,36,Enciklopedi,81,Histori,1475,Iliridë,289,Kosovë,2694,Kulture,723,Luginë,62,Moti,2,Politik,1899,Reportazh,180,Rezultatet Live,2,Shtypi,79,Sondazhe,8,Sport,520,Video,567,
ltr
item
Zgjohu Shqiptar: FOTOT / Ushtarët shqiptarë në brigjet e Baltikut
FOTOT / Ushtarët shqiptarë në brigjet e Baltikut
FOTOT / Ushtarët shqiptarë në brigjet e Baltikut
https://1.bp.blogspot.com/-SJhPr03At7c/WlTptuSbS_I/AAAAAAAAOhI/ZWML83-bGmMyMPfj0ecAKmsTDi1YB8ivQCLcBGAs/s640/ushtaret-905x395.jpg
https://1.bp.blogspot.com/-SJhPr03At7c/WlTptuSbS_I/AAAAAAAAOhI/ZWML83-bGmMyMPfj0ecAKmsTDi1YB8ivQCLcBGAs/s72-c/ushtaret-905x395.jpg
Zgjohu Shqiptar
https://www.zgjohushqiptar.info/2018/01/fotot-ushtaret-shqiptare-ne-brigjet-e.html
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/2018/01/fotot-ushtaret-shqiptare-ne-brigjet-e.html
true
269073700948665522
UTF-8
Ngarkuar te gjitha postimet Nuk gjendet ndonje postim SHIKO TE GJITHA Lexo me Shume Repliko Hiq Repliken Fshi Nga Kreu FAQET POSTIMET Shiko te Gjitha REKOMANDUAR PER JU LABEL ARKIVA KERKO TE GJITHA POSTIMET Nuk u gjet asnje material sipas kerkeses tuaj Kthehu te Kreu E Diel E Hene E Marte E Merkure E Enjte E Premte E Shtune Hen Mart Merk Enj Pre sht Die Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nentor Dhjetor Jan Shk Mar Pri Maj Maj Qer Gush Sht Tet Nen Dhj menjehere 1 minute me pare $$1$$ minutes ago 1 ore me pare $$1$$ hours ago Dje $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago me shume se 5 jave me pare Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Kopjo te Gjithe Kodin Selekto te Gjithe Kodin All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy