I lindur në 00:01, ky është fëmija i parë i 2018-s

Fëmija i parë i ardhur në jetë në vitin 2018 është Lael një djalë i lindur në maternitetin “Koço Gliozheni”. Foshnja ka ardhur në jetën që në minutën e parë të vitit të ri, në orën 00:01 dhe gëzon shëndet të plotë. Ai ka një peshë 4 kg e 100 gramë.

Silvana Muça është nëna e Laelit, ajo është gazetare.

Ndërsa babai i Laelit mes emocionesh ka përshkruar momentet e lajmit për lindjen e djalit.

“Emri Lael është emër biblik dhe ka shumë kuptim për ne, jam shumë i gëzuar, bashkëshortja ime është gazetare,” ka thënë babai i Laelit

Emri i tij ka qenë i zgjedhur nga prindërit para se të lindte.

KOMENTONI

Loading...
Loading...
Name

Aktualitet,9250,Camëri,117,Editorial,2030,Ekonomi,507,Emra për djem,38,Emra për vajza,36,Enciklopedi,81,Histori,1470,Iliridë,287,Kosovë,2683,Kulture,722,Luginë,61,Moti,2,Politik,1899,Reportazh,180,Rezultatet Live,2,Shtypi,79,Sondazhe,8,Sport,520,Video,567,
ltr
item
Zgjohu Shqiptar: I lindur në 00:01, ky është fëmija i parë i 2018-s
I lindur në 00:01, ky është fëmija i parë i 2018-s
I lindur në 00:01, ky është fëmija i parë i 2018-s
https://2.bp.blogspot.com/-p-D0MVZ6i8s/Wkoe3GUQhPI/AAAAAAAANqE/ZFxRmWfg9ow3oR9Cr6y9HqR5xGO-69tlwCLcBGAs/s640/M8250447_cdp-20140313033433116-905x395.png
https://2.bp.blogspot.com/-p-D0MVZ6i8s/Wkoe3GUQhPI/AAAAAAAANqE/ZFxRmWfg9ow3oR9Cr6y9HqR5xGO-69tlwCLcBGAs/s72-c/M8250447_cdp-20140313033433116-905x395.png
Zgjohu Shqiptar
https://www.zgjohushqiptar.info/2018/01/i-lindur-ne-0001-ky-eshte-femija-i-pare.html
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/2018/01/i-lindur-ne-0001-ky-eshte-femija-i-pare.html
true
269073700948665522
UTF-8
Ngarkuar te gjitha postimet Nuk gjendet ndonje postim SHIKO TE GJITHA Lexo me Shume Repliko Hiq Repliken Fshi Nga Kreu FAQET POSTIMET Shiko te Gjitha REKOMANDUAR PER JU LABEL ARKIVA KERKO TE GJITHA POSTIMET Nuk u gjet asnje material sipas kerkeses tuaj Kthehu te Kreu E Diel E Hene E Marte E Merkure E Enjte E Premte E Shtune Hen Mart Merk Enj Pre sht Die Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nentor Dhjetor Jan Shk Mar Pri Maj Maj Qer Gush Sht Tet Nen Dhj menjehere 1 minute me pare $$1$$ minutes ago 1 ore me pare $$1$$ hours ago Dje $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago me shume se 5 jave me pare Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Kopjo te Gjithe Kodin Selekto te Gjithe Kodin All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy