Kotzias: Ligji i luftës me Shqipërinë të hiqet, budallallëk!

Ministri i jashtëm grek, Nikos Kotzias ka shprehur gatishmërinë e Athinës për shfuqizimin e ligjit të gjendjes së luftës me Shqipërinë.

Ai e konsideroi ligjin si një budallallëk.

“Problemin me të madh që ndjejnë shqiptarët, është se nuk është shfuqizuar mjaftueshëm zyrtarisht ligji i gjendjes së luftës, Greqia sigurisht do të përgjigjet . Dhe nuk mund të ketë asnjë pengesë formale, apo një dyshim formal se të dy vendet janë në gjendje lufte. Këto janë budallallëqe historike dhe duhet të mbarojmë me to”, ka deklaruar Kotzias në një intervistë për gazetën greke Real News

KOMENTONI

Loading...
Loading...
Name

Aktualitet,7914,Camëri,108,Editorial,1693,Ekonomi,415,Emra për djem,38,Emra për vajza,36,Enciklopedi,81,Histori,1277,Iliridë,250,Kosovë,2357,Kulture,623,Luginë,48,Moti,2,Politik,1770,Reportazh,153,Rezultatet Live,2,Shtypi,79,Sondazhe,8,Sport,493,Video,493,
ltr
item
Zgjohu Shqiptar: Kotzias: Ligji i luftës me Shqipërinë të hiqet, budallallëk!
Kotzias: Ligji i luftës me Shqipërinë të hiqet, budallallëk!
Kotzias: Ligji i luftës me Shqipërinë të hiqet, budallallëk!
https://3.bp.blogspot.com/-fw0xHNxFZ_Q/WkvChaDRNBI/AAAAAAAANxQ/wPSoXaeA-hchIGIwBgcPd260Ng1wDH5DwCLcBGAs/s640/kotzias3-1-696x388.jpg
https://3.bp.blogspot.com/-fw0xHNxFZ_Q/WkvChaDRNBI/AAAAAAAANxQ/wPSoXaeA-hchIGIwBgcPd260Ng1wDH5DwCLcBGAs/s72-c/kotzias3-1-696x388.jpg
Zgjohu Shqiptar
https://www.zgjohushqiptar.info/2018/01/kotzias-ligji-i-luftes-me-shqiperine-te.html
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/2018/01/kotzias-ligji-i-luftes-me-shqiperine-te.html
true
269073700948665522
UTF-8
Ngarkuar te gjitha postimet Nuk gjendet ndonje postim SHIKO TE GJITHA Lexo me Shume Repliko Hiq Repliken Fshi Nga Kreu FAQET POSTIMET Shiko te Gjitha REKOMANDUAR PER JU LABEL ARKIVA KERKO TE GJITHA POSTIMET Nuk u gjet asnje material sipas kerkeses tuaj Kthehu te Kreu E Diel E Hene E Marte E Merkure E Enjte E Premte E Shtune Hen Mart Merk Enj Pre sht Die Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nentor Dhjetor Jan Shk Mar Pri Maj Maj Qer Gush Sht Tet Nen Dhj menjehere 1 minute me pare $$1$$ minutes ago 1 ore me pare $$1$$ hours ago Dje $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago me shume se 5 jave me pare Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Kopjo te Gjithe Kodin Selekto te Gjithe Kodin All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy