Kouchner duke ofenduar rëndë gazetarin serb që akuzonte shqiptarët për trafikim organesh: Budalla dhe i sëmurë (Video)

Ish-kryeadministratori i OKB-së, Bernard Kouchner, gjatë një vizite në Graçanicë ishte përballë me pyetje provokative nga një gazetar serb. Gjatë vizitës në Graçanicë, Kouchner u pyet për rolin e tij në tregtinë me organe të serbëve të zhdukur në Kosovë.

Ju qenkeni i sëmurë. Ju jeni budalla, mos flisni marrëzira!”, është kundërpërgjigjur Kouchner, transmeton InfoPress.

Pas pyetjes se a ka marrë pjesë në tregtinë me organe në rastin Shtëpia e verdhë, Ministri Francez ia plasi një të qeshure të madhe dhe pastaj i tha gazetarit serb:

“Çka është kjo Shtëpi e verdhë? Duhet të shkoni (te mjeku) për t’u kontrolluar. Ata të cilët thonë kështu janë idiotë dhe vrasës, është shprehur në atë kohë kryediplomati francez, duke drejtuar gishtin kah Shtëpia e Shëndetit në Graçanicë”. /InfoPress

Për më shumë shikoni videon: /ZgjohuShqiptar.info

KOMENTONI

Loading...
Loading...
Name

Aktualitet,7901,Camëri,108,Editorial,1685,Ekonomi,413,Emra për djem,38,Emra për vajza,36,Enciklopedi,81,Histori,1274,Iliridë,250,Kosovë,2353,Kulture,623,Luginë,48,Moti,2,Politik,1767,Reportazh,153,Rezultatet Live,2,Shtypi,79,Sondazhe,8,Sport,492,Video,493,
ltr
item
Zgjohu Shqiptar: Kouchner duke ofenduar rëndë gazetarin serb që akuzonte shqiptarët për trafikim organesh: Budalla dhe i sëmurë (Video)
Kouchner duke ofenduar rëndë gazetarin serb që akuzonte shqiptarët për trafikim organesh: Budalla dhe i sëmurë (Video)
https://1.bp.blogspot.com/-XDMnk0dpF7s/WmHH-e6rXZI/AAAAAAAAPdQ/Js7kYcZgQ4kq79j50SHWB1FVsJc7z3eaQCLcBGAs/s640/3062729-640x359.jpg
https://1.bp.blogspot.com/-XDMnk0dpF7s/WmHH-e6rXZI/AAAAAAAAPdQ/Js7kYcZgQ4kq79j50SHWB1FVsJc7z3eaQCLcBGAs/s72-c/3062729-640x359.jpg
Zgjohu Shqiptar
https://www.zgjohushqiptar.info/2018/01/kouchner-duke-ofenduar-rende-gazetarin.html
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/2018/01/kouchner-duke-ofenduar-rende-gazetarin.html
true
269073700948665522
UTF-8
Ngarkuar te gjitha postimet Nuk gjendet ndonje postim SHIKO TE GJITHA Lexo me Shume Repliko Hiq Repliken Fshi Nga Kreu FAQET POSTIMET Shiko te Gjitha REKOMANDUAR PER JU LABEL ARKIVA KERKO TE GJITHA POSTIMET Nuk u gjet asnje material sipas kerkeses tuaj Kthehu te Kreu E Diel E Hene E Marte E Merkure E Enjte E Premte E Shtune Hen Mart Merk Enj Pre sht Die Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nentor Dhjetor Jan Shk Mar Pri Maj Maj Qer Gush Sht Tet Nen Dhj menjehere 1 minute me pare $$1$$ minutes ago 1 ore me pare $$1$$ hours ago Dje $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago me shume se 5 jave me pare Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Kopjo te Gjithe Kodin Selekto te Gjithe Kodin All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy