“Lart do ta ngremë flamurin kuq e zi”, ja videoja e veçantë që zgjedh Meta për të përshëndetur

Në kulmin e debateve për çështjen e detit dhe zërat se në marrëveshjen e re me Greqinë do të ketë lëvizje të koordinatave, presidenti Ilir Meta zgjedh një video që flet për flamurin dhe Shqipërinë për të përshëndetur.

Ai ka uruar ditë të mbarë me një klip të përgatitur nga nxënësit e një shkolle me rastin e Vitit të Skënderbeut. Ndër të tjera, kënga thotë “Lart do ta ngremë flamurin kuq e zi”.

“Të dashur miq, ju uroj mirëmëngjes dhe një ditë mbarë, me këtë klip të mrekullueshëm, të përgatitur për Vitin e Skënderbeut”, shkruan Meta./ZgjohuShqiptar.info

KOMENTONI

Loading...
Loading...
Name

Aktualitet,7949,Camëri,108,Editorial,1705,Ekonomi,415,Emra për djem,38,Emra për vajza,36,Enciklopedi,81,Histori,1284,Iliridë,251,Kosovë,2367,Kulture,628,Luginë,49,Moti,2,Politik,1774,Reportazh,155,Rezultatet Live,2,Shtypi,79,Sondazhe,8,Sport,493,Video,495,
ltr
item
Zgjohu Shqiptar: “Lart do ta ngremë flamurin kuq e zi”, ja videoja e veçantë që zgjedh Meta për të përshëndetur
“Lart do ta ngremë flamurin kuq e zi”, ja videoja e veçantë që zgjedh Meta për të përshëndetur
“Me flamurin në zemër”, mesazhi i fortë që jep Meta me këtë video
https://2.bp.blogspot.com/-jIYtFs2UYzs/WnGGVMkaayI/AAAAAAAAQ2Q/XYsyjQAmVNEmKDUCNWgasc4e81BhX293wCLcBGAs/s640/harta-e-shqiperise.png
https://2.bp.blogspot.com/-jIYtFs2UYzs/WnGGVMkaayI/AAAAAAAAQ2Q/XYsyjQAmVNEmKDUCNWgasc4e81BhX293wCLcBGAs/s72-c/harta-e-shqiperise.png
Zgjohu Shqiptar
https://www.zgjohushqiptar.info/2018/01/lart-do-ta-ngreme-flamurin-kuq-e-zi-ja.html
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/2018/01/lart-do-ta-ngreme-flamurin-kuq-e-zi-ja.html
true
269073700948665522
UTF-8
Ngarkuar te gjitha postimet Nuk gjendet ndonje postim SHIKO TE GJITHA Lexo me Shume Repliko Hiq Repliken Fshi Nga Kreu FAQET POSTIMET Shiko te Gjitha REKOMANDUAR PER JU LABEL ARKIVA KERKO TE GJITHA POSTIMET Nuk u gjet asnje material sipas kerkeses tuaj Kthehu te Kreu E Diel E Hene E Marte E Merkure E Enjte E Premte E Shtune Hen Mart Merk Enj Pre sht Die Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nentor Dhjetor Jan Shk Mar Pri Maj Maj Qer Gush Sht Tet Nen Dhj menjehere 1 minute me pare $$1$$ minutes ago 1 ore me pare $$1$$ hours ago Dje $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago me shume se 5 jave me pare Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Kopjo te Gjithe Kodin Selekto te Gjithe Kodin All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy