LISTA/ "Vdes" futbolli, prokurorë dhe deputetë, ja kandidatët zyrtarë për anëtarë të FSHF

Nëpërmjet një njoftimi në faqen zyrtare në “Facebook”, Federata Shqiptare e Futbollit ka bërë publike listën zyrtare të kanditatëve në Asamblenë e 7 shkurtit për organet e reja drjtuese të FSHF-së. Ashtu siç bëri me dije “Panorama Sport” në datën 20 janar, kjo listë është e përbërë nga prokurorë, deputëtë…

Nëpërmjet një njoftimi në faqen zyrtare në “Facebook”, Federata Shqiptare e Futbollit ka bërë publike listën zyrtare të kanditatëve në Asamblenë e 7 shkurtit për organet e reja drjtuese të FSHF-së.

logo_fshf_28_shtator

Ashtu siç bëri me dije “Panorama Sport” në datën 20 janar, kjo listë është e përbërë nga prokurorë, deputëtë dhe njerëz të ndryshëm që nuk kanë lidhje me botën e sportit.

Kandidatë për President të FSHF-së

 1. z. ARMAND DUKA
 2. z. BASHKIM FINO
 3. z. SHPËTIM HALA

Kandidatë për Anëtarë Komiteti të FSHF-së

 1. z. ABDYL KURIU
 2. z. ARBEN DERVISHAJ
 3. z. ALBERT LENJA
 4. znj. ALDONA SYLAJ
 5. z. ARTAN SHYTI
 6. z. BARDHYL MINXHOZI
 7. z. BARDHYL JERA
 8. z. EDUARD PRODANI
 9. z. EDMOND SPAHIU
 10. z. EDVIN LIBOHOVA
 11. z. EKREM SPAHIU
 12. z. ENKELEID ALIBEAJ
 13. z. ERALD KAPRI
 14. z. ERIDJAN SALIANJI
 15. z. ERVIN BAKU
 16. z. LUTFI NURIU
 17. z. KRISTJAN GJIDODAJ
 18. z. GAZMEND KADI
 19. z. GENCI GJYLSHENI
 20. z. GEZIM PODGORICA
 21. z. SHKËLQIM MUÇA
 22. z. THEODHORI SOLLAKU
 23. z. VASIL BICI
/ZgjohuShqiptar.info

KOMENTONI

Loading...
Loading...
Name

Aktualitet,7914,Camëri,108,Editorial,1693,Ekonomi,415,Emra për djem,38,Emra për vajza,36,Enciklopedi,81,Histori,1277,Iliridë,250,Kosovë,2357,Kulture,623,Luginë,48,Moti,2,Politik,1770,Reportazh,153,Rezultatet Live,2,Shtypi,79,Sondazhe,8,Sport,493,Video,493,
ltr
item
Zgjohu Shqiptar: LISTA/ "Vdes" futbolli, prokurorë dhe deputetë, ja kandidatët zyrtarë për anëtarë të FSHF
LISTA/ "Vdes" futbolli, prokurorë dhe deputetë, ja kandidatët zyrtarë për anëtarë të FSHF
LISTA/ Prokurorë dhe deputetë, ja kandidatët zyrtarë për anëtarë të Komitetit Ekzekutiv
https://3.bp.blogspot.com/-4z2rAGXG2iY/WnAoxSBPOVI/AAAAAAAAQvQ/Svj1HTXE888arXx2I1jvOUDJ2R-PaJjMQCLcBGAs/s320/logo_fshf_28_shtator-470x237.jpg
https://3.bp.blogspot.com/-4z2rAGXG2iY/WnAoxSBPOVI/AAAAAAAAQvQ/Svj1HTXE888arXx2I1jvOUDJ2R-PaJjMQCLcBGAs/s72-c/logo_fshf_28_shtator-470x237.jpg
Zgjohu Shqiptar
https://www.zgjohushqiptar.info/2018/01/lista-vdes-futbolli-prokurore-dhe.html
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/2018/01/lista-vdes-futbolli-prokurore-dhe.html
true
269073700948665522
UTF-8
Ngarkuar te gjitha postimet Nuk gjendet ndonje postim SHIKO TE GJITHA Lexo me Shume Repliko Hiq Repliken Fshi Nga Kreu FAQET POSTIMET Shiko te Gjitha REKOMANDUAR PER JU LABEL ARKIVA KERKO TE GJITHA POSTIMET Nuk u gjet asnje material sipas kerkeses tuaj Kthehu te Kreu E Diel E Hene E Marte E Merkure E Enjte E Premte E Shtune Hen Mart Merk Enj Pre sht Die Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nentor Dhjetor Jan Shk Mar Pri Maj Maj Qer Gush Sht Tet Nen Dhj menjehere 1 minute me pare $$1$$ minutes ago 1 ore me pare $$1$$ hours ago Dje $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago me shume se 5 jave me pare Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Kopjo te Gjithe Kodin Selekto te Gjithe Kodin All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy