LSI nuk rresht sulmet ndaj ndërkombëtarëve: Ambasadorët e BE-së i ka blerë Rama

Luan Rama ka vijuar sulmet e hapura ndaj ambasadorëve të Bashkimit Europian të akredituar në Tiranë.

Deputeti i LSI-së akuzon drejtpërdrejtë trupën diplomatike si të korruptuar pasi sipas tij nuk flasin kundër qeverisjes “Rama”.

“Kjo është Shqipëria e rilindjes së Edi Ramës sipas CIA-s, të cilën edhe pse disa burokratë europianë që punojnë në Tiranë nuk e shohin, të vërtetat e saj të dhimbshme nuk mund t’i mbulojnë me heshtjen e tyre të blerë!” thotë Luan Rama.

REAGIMI

RAPORTI I CIA-s PER SHQIPERINE – 2018.

= Korrupsioni problem kryesor për Shqipërinë.

= Shqipëria rrugë kalimi për për kokainën e Amerikës së Jugut dhe opiumin nga veriperëndimi i Azisë!

=Eshtë zgjeruar prodhimi i kanabisit.

= Ka pastrim të lartë të parave, të lidhura me trafikimin e lëndëve narkotike, armëve, apo punë të tjetra të paligjshme të kryera nga zyrtarët dhe kriminelët.

Kjo është Shqipëria e rilindjes së Edi Ramës sipas CIA-s, të cilën edhe pse disa burokratë europianë që punojnë në Tiranë nuk e shohin, të vërtetat e saj të dhimbshme nuk mund t’i mbulojnë me heshtjen e tyre të blerë!/ZgjohuShqiptar.info

KOMENTONI

Loading...
Loading...
Name

Aktualitet,9280,Camëri,119,Editorial,2037,Ekonomi,507,Emra për djem,38,Emra për vajza,36,Enciklopedi,81,Histori,1475,Iliridë,289,Kosovë,2694,Kulture,723,Luginë,62,Moti,2,Politik,1899,Reportazh,180,Rezultatet Live,2,Shtypi,79,Sondazhe,8,Sport,520,Video,567,
ltr
item
Zgjohu Shqiptar: LSI nuk rresht sulmet ndaj ndërkombëtarëve: Ambasadorët e BE-së i ka blerë Rama
LSI nuk rresht sulmet ndaj ndërkombëtarëve: Ambasadorët e BE-së i ka blerë Rama
LSI nuk rresht sulmet ndaj ndërkombëtarëve: Ambasadorët e BE-së i ka blerë Rama
https://1.bp.blogspot.com/-iWtv2BDsKI0/WlXEJCWp84I/AAAAAAAAOmQ/V1EHo127cuoi4W85Mt09HsvlN70jqUdRACLcBGAs/s640/auto_selia_LSI1499246334.jpg
https://1.bp.blogspot.com/-iWtv2BDsKI0/WlXEJCWp84I/AAAAAAAAOmQ/V1EHo127cuoi4W85Mt09HsvlN70jqUdRACLcBGAs/s72-c/auto_selia_LSI1499246334.jpg
Zgjohu Shqiptar
https://www.zgjohushqiptar.info/2018/01/lsi-nuk-rresht-sulmet-ndaj.html
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/2018/01/lsi-nuk-rresht-sulmet-ndaj.html
true
269073700948665522
UTF-8
Ngarkuar te gjitha postimet Nuk gjendet ndonje postim SHIKO TE GJITHA Lexo me Shume Repliko Hiq Repliken Fshi Nga Kreu FAQET POSTIMET Shiko te Gjitha REKOMANDUAR PER JU LABEL ARKIVA KERKO TE GJITHA POSTIMET Nuk u gjet asnje material sipas kerkeses tuaj Kthehu te Kreu E Diel E Hene E Marte E Merkure E Enjte E Premte E Shtune Hen Mart Merk Enj Pre sht Die Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nentor Dhjetor Jan Shk Mar Pri Maj Maj Qer Gush Sht Tet Nen Dhj menjehere 1 minute me pare $$1$$ minutes ago 1 ore me pare $$1$$ hours ago Dje $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago me shume se 5 jave me pare Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Kopjo te Gjithe Kodin Selekto te Gjithe Kodin All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy