Majko: Ja pse Kosova duhet ta nderojë Ivanoviçin si humbjen e një shtetasi të vet

Ministri i shtetit për Diasporën Pandeli Majko e cilëson vrasjen e Ivanoviçit si një akt kundër shtetit të Kosovës dhe po aq antishqiptar.

Pëmes një statusi në facenbook Majko thotë së Kosova duhet ta nderojë Ivanovicin si humbjen e një shtetasi të vet.

STATUSI I PLOTË I MAJKOS

Vrasja e Oliver Ivanovicit, një prej zërave të fortë të serbëve të Kosovës është një ngjarje e rëndë.

Ajo vjen në favor të atyre të cilët duan që mardhënia shqiptaro – serbe të jetë një krizë favorizuese e interesave joeuropiane.

Vrasja e Ivanovicit është një akt kundër shtetit të Kosovës dhe po aq antishqiptar. Shpresoj, që Kosova të nderoj Ivanovicin si humbjen e një shtetasi të vet.

Kjo është përgjigja më e mirë ndaj atyre që presin të kundërtën./ZgjohuShqiptar.info

KOMENTONI

Loading...
Loading...
Name

Aktualitet,7989,Camëri,109,Editorial,1717,Ekonomi,418,Emra për djem,38,Emra për vajza,36,Enciklopedi,81,Histori,1294,Iliridë,251,Kosovë,2379,Kulture,629,Luginë,49,Moti,2,Politik,1779,Reportazh,156,Rezultatet Live,2,Shtypi,79,Sondazhe,8,Sport,493,Video,498,
ltr
item
Zgjohu Shqiptar: Majko: Ja pse Kosova duhet ta nderojë Ivanoviçin si humbjen e një shtetasi të vet
Majko: Ja pse Kosova duhet ta nderojë Ivanoviçin si humbjen e një shtetasi të vet
Ja pse Kosova duhet ta nderojë Ivanoviçin si humbjen e një shtetasi të vet
https://3.bp.blogspot.com/-gLSYXCH8CEg/Wl9aaUN1EwI/AAAAAAAAPPI/YXJNjnPDXPYD1t-lmP-jTEU2Pp63Pq3hwCLcBGAs/s640/pandeli-majko.jpg
https://3.bp.blogspot.com/-gLSYXCH8CEg/Wl9aaUN1EwI/AAAAAAAAPPI/YXJNjnPDXPYD1t-lmP-jTEU2Pp63Pq3hwCLcBGAs/s72-c/pandeli-majko.jpg
Zgjohu Shqiptar
https://www.zgjohushqiptar.info/2018/01/majko-ja-pse-kosova-duhet-ta-nderoje.html
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/2018/01/majko-ja-pse-kosova-duhet-ta-nderoje.html
true
269073700948665522
UTF-8
Ngarkuar te gjitha postimet Nuk gjendet ndonje postim SHIKO TE GJITHA Lexo me Shume Repliko Hiq Repliken Fshi Nga Kreu FAQET POSTIMET Shiko te Gjitha REKOMANDUAR PER JU LABEL ARKIVA KERKO TE GJITHA POSTIMET Nuk u gjet asnje material sipas kerkeses tuaj Kthehu te Kreu E Diel E Hene E Marte E Merkure E Enjte E Premte E Shtune Hen Mart Merk Enj Pre sht Die Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nentor Dhjetor Jan Shk Mar Pri Maj Maj Qer Gush Sht Tet Nen Dhj menjehere 1 minute me pare $$1$$ minutes ago 1 ore me pare $$1$$ hours ago Dje $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago me shume se 5 jave me pare Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Kopjo te Gjithe Kodin Selekto te Gjithe Kodin All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy