Merr formë stadiumi “Arena Kombëtare” (VIDEO)

Edhe pse temperaturat kanë qenë të ulëta dhe moti me reshje, nuk janë ndërprerë punimet në stadiumin kombëtar në Tiranë. Kryeqyteti shumë shpejt do të bëhet me një stadium të ri. “Arena Kombëtare” pritet të jetë një nga stadiumet më luksoze në Ballkan dhe jo vetëm. Punimet vijojnë me ritëm të lartë dhe është vetë FSHF që në një postim në faqen e saj zyrtare, prezanton se deri ku kanë ecur punimet për impiantin e ri…/ZgjohuShqiptar.info

KOMENTONI

Loading...
Loading...
Name

Aktualitet,7991,Camëri,109,Editorial,1717,Ekonomi,418,Emra për djem,38,Emra për vajza,36,Enciklopedi,81,Histori,1295,Iliridë,251,Kosovë,2379,Kulture,630,Luginë,49,Moti,2,Politik,1779,Reportazh,157,Rezultatet Live,2,Shtypi,79,Sondazhe,8,Sport,493,Video,499,
ltr
item
Zgjohu Shqiptar: Merr formë stadiumi “Arena Kombëtare” (VIDEO)
Merr formë stadiumi “Arena Kombëtare” (VIDEO)
https://3.bp.blogspot.com/-xSYeIvybA84/Wk9HvwbXqvI/AAAAAAAAOGo/SrAXypKAleUMIrs6H3FUgW2YpweQrFH5QCLcBGAs/s640/arena-kombetare-696x385.png
https://3.bp.blogspot.com/-xSYeIvybA84/Wk9HvwbXqvI/AAAAAAAAOGo/SrAXypKAleUMIrs6H3FUgW2YpweQrFH5QCLcBGAs/s72-c/arena-kombetare-696x385.png
Zgjohu Shqiptar
https://www.zgjohushqiptar.info/2018/01/merr-forme-stadiumi-arena-kombetare.html
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/2018/01/merr-forme-stadiumi-arena-kombetare.html
true
269073700948665522
UTF-8
Ngarkuar te gjitha postimet Nuk gjendet ndonje postim SHIKO TE GJITHA Lexo me Shume Repliko Hiq Repliken Fshi Nga Kreu FAQET POSTIMET Shiko te Gjitha REKOMANDUAR PER JU LABEL ARKIVA KERKO TE GJITHA POSTIMET Nuk u gjet asnje material sipas kerkeses tuaj Kthehu te Kreu E Diel E Hene E Marte E Merkure E Enjte E Premte E Shtune Hen Mart Merk Enj Pre sht Die Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nentor Dhjetor Jan Shk Mar Pri Maj Maj Qer Gush Sht Tet Nen Dhj menjehere 1 minute me pare $$1$$ minutes ago 1 ore me pare $$1$$ hours ago Dje $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago me shume se 5 jave me pare Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Kopjo te Gjithe Kodin Selekto te Gjithe Kodin All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy