Mirditë, procedohen 51 persona që morën pjesë në shkatërrimin e simbolit turk (VIDEO)

Policia e Mirditës ka proceduar 51 persona në lidhje me shkatërrimin e simbolit turk në digën e HEC-it të Qafë Mollës në Mirditë.

Të proceduarit janë nga Lezha, Mirdita dhe Puka.

Gjithashtu po punohet për kapjen dhe shoqërimin e 14 personave të tjerë.

Sipas policisë këta persona organizuan një protestë të paligjshme duke hequr një simbol, çka përbën vepër penale.

Qytetaret dhe historianet e kanë konsideruar një veprim të papreçedent vendosjen e këtij simboli në Mirditën etnike, siç e konsiderojnë ata./ZgjohuShqiptar.info

KOMENTONI

Loading...
Loading...
Name

Aktualitet,7887,Camëri,108,Editorial,1679,Ekonomi,411,Emra për djem,38,Emra për vajza,36,Enciklopedi,81,Histori,1274,Iliridë,250,Kosovë,2347,Kulture,623,Luginë,48,Moti,2,Politik,1761,Reportazh,152,Rezultatet Live,2,Shtypi,79,Sondazhe,8,Sport,492,Video,492,
ltr
item
Zgjohu Shqiptar: Mirditë, procedohen 51 persona që morën pjesë në shkatërrimin e simbolit turk (VIDEO)
Mirditë, procedohen 51 persona që morën pjesë në shkatërrimin e simbolit turk (VIDEO)
Mirditë, procedohen 51 persona që morën pjesë në shkatërrimin e simbolit turk (VIDEO)
https://2.bp.blogspot.com/-cjqNo52FRNc/Wk47g_2H4-I/AAAAAAAAN9c/C3WIHroSCSggeDoD5oDbb9r9pZcZtnq2ACLcBGAs/s640/auto_proteste-1024x7681514924735.jpeg
https://2.bp.blogspot.com/-cjqNo52FRNc/Wk47g_2H4-I/AAAAAAAAN9c/C3WIHroSCSggeDoD5oDbb9r9pZcZtnq2ACLcBGAs/s72-c/auto_proteste-1024x7681514924735.jpeg
Zgjohu Shqiptar
https://www.zgjohushqiptar.info/2018/01/mirdite-procedohen-51-persona-qe-moren.html
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/2018/01/mirdite-procedohen-51-persona-qe-moren.html
true
269073700948665522
UTF-8
Ngarkuar te gjitha postimet Nuk gjendet ndonje postim SHIKO TE GJITHA Lexo me Shume Repliko Hiq Repliken Fshi Nga Kreu FAQET POSTIMET Shiko te Gjitha REKOMANDUAR PER JU LABEL ARKIVA KERKO TE GJITHA POSTIMET Nuk u gjet asnje material sipas kerkeses tuaj Kthehu te Kreu E Diel E Hene E Marte E Merkure E Enjte E Premte E Shtune Hen Mart Merk Enj Pre sht Die Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nentor Dhjetor Jan Shk Mar Pri Maj Maj Qer Gush Sht Tet Nen Dhj menjehere 1 minute me pare $$1$$ minutes ago 1 ore me pare $$1$$ hours ago Dje $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago me shume se 5 jave me pare Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Kopjo te Gjithe Kodin Selekto te Gjithe Kodin All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy