Ngacmimet seksuale në Hollivud/ Shokon Eliza Dushku: Më përdhunuan 12 vjece...

Aktorja me origjinë shqiptare, Eliza Dushku, ka treguar se është ngacmuar seksualisht në moshën 12-vjeçare nga një prej koordinatorëve të dublantëve më të suksesshëm të Hollivudit.

Me anë të një postimi të gjatë në Facebook, Dushku thotë se ngacmimi ka ndodhur 25 vite më parë, gjatë xhirimeve të “True Lies” dhe bëhet fjalë për Joel Kramer.

“Ia tregova prindërve dhe vëllait. Askush nuk dinte si të përballej me këtë subjekt tabu në atë kohë. As unë. Jam mirënjohëse ndaj femrave që janë rrëfyer përpara meje këto muajt e fundit. Ato më dhanë forcën edhe mua për t’u rrëfyer”, shkruan Dushku, para se të tregojë me detaje ngacmimin nga Kramer.

“E mbaj mend si më mori në dhomën e tij të hotelit në Majemi, duke i thënë prindërve se do më merrte për të notuar te pishina e stafit të filmit. Pasi hëngrëm sushi, nisi të ulte dritat, uli temperaturën e dhomës, vuri një film dhe u “zhduk” në tualet.

Prej andej doli krejtësisht i zhveshur. Mbaj mend si u shtri mbi mua, si nisi të fërkohej dhe fjalët që më tha: “Mos bëj sikur po fle”. Kur “mbaroi”, më tha që nuk duhet t’i thonim njeriu për këtë. Unë isha 12, ai 36”, lexohet në rrëfimin shokues të Eliza Dushkut.

Aktorja shton se mori guximin për këtë rrëfim pasi pa një foto të Joel Kramer duke përqafuar një vajzë të re dhe pasi mësoi se ai vazhdon të punojë në Hollivud./ZgjohuShqiptar.info

KOMENTONI

Loading...
Loading...
Name

Aktualitet,7914,Camëri,108,Editorial,1693,Ekonomi,415,Emra për djem,38,Emra për vajza,36,Enciklopedi,81,Histori,1277,Iliridë,250,Kosovë,2357,Kulture,623,Luginë,48,Moti,2,Politik,1770,Reportazh,153,Rezultatet Live,2,Shtypi,79,Sondazhe,8,Sport,493,Video,493,
ltr
item
Zgjohu Shqiptar: Ngacmimet seksuale në Hollivud/ Shokon Eliza Dushku: Më përdhunuan 12 vjece...
Ngacmimet seksuale në Hollivud/ Shokon Eliza Dushku: Më përdhunuan 12 vjece...
Ngacmimet seksuale në Hollivud, denoncon edhe Eliza Dushku
https://4.bp.blogspot.com/-WkIMEgVoo2w/Wltf89XHsZI/AAAAAAAAO-U/w1vJSOj1r30vVO7Ol9Jxjf6hkcvwKv5gwCLcBGAs/s640/elizatattoo1-905x395.jpg
https://4.bp.blogspot.com/-WkIMEgVoo2w/Wltf89XHsZI/AAAAAAAAO-U/w1vJSOj1r30vVO7Ol9Jxjf6hkcvwKv5gwCLcBGAs/s72-c/elizatattoo1-905x395.jpg
Zgjohu Shqiptar
https://www.zgjohushqiptar.info/2018/01/ngacmimet-seksuale-ne-hollivud-shokon.html
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/2018/01/ngacmimet-seksuale-ne-hollivud-shokon.html
true
269073700948665522
UTF-8
Ngarkuar te gjitha postimet Nuk gjendet ndonje postim SHIKO TE GJITHA Lexo me Shume Repliko Hiq Repliken Fshi Nga Kreu FAQET POSTIMET Shiko te Gjitha REKOMANDUAR PER JU LABEL ARKIVA KERKO TE GJITHA POSTIMET Nuk u gjet asnje material sipas kerkeses tuaj Kthehu te Kreu E Diel E Hene E Marte E Merkure E Enjte E Premte E Shtune Hen Mart Merk Enj Pre sht Die Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nentor Dhjetor Jan Shk Mar Pri Maj Maj Qer Gush Sht Tet Nen Dhj menjehere 1 minute me pare $$1$$ minutes ago 1 ore me pare $$1$$ hours ago Dje $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago me shume se 5 jave me pare Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Kopjo te Gjithe Kodin Selekto te Gjithe Kodin All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy