Pamjet spektakolare/ Ja si u festua Viti i Ri në Tiranë (VIDEO)

Është kthyer në një traditë tashmë, kryeqytetasit e kanë pritur momentin e ndërrimit të viteve në sheshin “Skënderbej” me muzikë të mirë e spektakël fishekzjarresh.

Nën kujdesin e Bashkisë së Tiranës, qielli është ndezur nga fishekzjarrët dhe një spektakël i koordinuar piroteknik.

Magjisë së festës që sinjalizonte ardhjen e një Viti të Ri për çdo shqiptar iu bashkuan për orë me radhë këngëtarë nga më të mirët e skenës, Elhaida Dani, Tiri & Band, Kastro Zizo, Beatrix Ramosaj, Elgit Doda dhe Ronela Hajati.

Urimeve për Vitin e Ri iu bashkua edhe vetë kryebashkaku Erion Veliaj.

KOMENTONI

Loading...
Loading...
Name

Aktualitet,7914,Camëri,108,Editorial,1693,Ekonomi,415,Emra për djem,38,Emra për vajza,36,Enciklopedi,81,Histori,1277,Iliridë,250,Kosovë,2357,Kulture,623,Luginë,48,Moti,2,Politik,1770,Reportazh,153,Rezultatet Live,2,Shtypi,79,Sondazhe,8,Sport,493,Video,493,
ltr
item
Zgjohu Shqiptar: Pamjet spektakolare/ Ja si u festua Viti i Ri në Tiranë (VIDEO)
Pamjet spektakolare/ Ja si u festua Viti i Ri në Tiranë (VIDEO)
https://3.bp.blogspot.com/-KBwtG4FOAEQ/WkpTkWYH6VI/AAAAAAAANrE/ULovaeGe8tsNG2CSGesQ8tMJdyF4_PW0gCLcBGAs/s640/whatsapp-image-2018-01-01-at-12-06-57-am_1514762379-6910804.jpg
https://3.bp.blogspot.com/-KBwtG4FOAEQ/WkpTkWYH6VI/AAAAAAAANrE/ULovaeGe8tsNG2CSGesQ8tMJdyF4_PW0gCLcBGAs/s72-c/whatsapp-image-2018-01-01-at-12-06-57-am_1514762379-6910804.jpg
Zgjohu Shqiptar
https://www.zgjohushqiptar.info/2018/01/pamjet-spektakolare-ja-si-u-festua-viti.html
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/2018/01/pamjet-spektakolare-ja-si-u-festua-viti.html
true
269073700948665522
UTF-8
Ngarkuar te gjitha postimet Nuk gjendet ndonje postim SHIKO TE GJITHA Lexo me Shume Repliko Hiq Repliken Fshi Nga Kreu FAQET POSTIMET Shiko te Gjitha REKOMANDUAR PER JU LABEL ARKIVA KERKO TE GJITHA POSTIMET Nuk u gjet asnje material sipas kerkeses tuaj Kthehu te Kreu E Diel E Hene E Marte E Merkure E Enjte E Premte E Shtune Hen Mart Merk Enj Pre sht Die Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nentor Dhjetor Jan Shk Mar Pri Maj Maj Qer Gush Sht Tet Nen Dhj menjehere 1 minute me pare $$1$$ minutes ago 1 ore me pare $$1$$ hours ago Dje $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago me shume se 5 jave me pare Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Kopjo te Gjithe Kodin Selekto te Gjithe Kodin All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy