Plazhi në komunizëm dhe në demokraci, dy realitete të ndryshme…

Në këtë foto-galeri do të shikoni dy realitete krejt të ndryshme. Ato tregojnë Sarandën e Durrësin e vitit 1970.

Plazhi atëherë nuk qe masiv, ndryshe nga sot.

Fotot nuk kanë nevojë për shumë komente, ndaj krahasimin bëjeni vetë./ZgjohuShqiptar.info


KOMENTONI

Loading...
Loading...
Name

Aktualitet,7991,Camëri,109,Editorial,1717,Ekonomi,418,Emra për djem,38,Emra për vajza,36,Enciklopedi,81,Histori,1295,Iliridë,251,Kosovë,2379,Kulture,630,Luginë,49,Moti,2,Politik,1779,Reportazh,157,Rezultatet Live,2,Shtypi,79,Sondazhe,8,Sport,493,Video,499,
ltr
item
Zgjohu Shqiptar: Plazhi në komunizëm dhe në demokraci, dy realitete të ndryshme…
Plazhi në komunizëm dhe në demokraci, dy realitete të ndryshme…
Plazhi në komunizëm dhe në demokraci, dy realitete të ndryshme…
https://2.bp.blogspot.com/-F808Wtdi168/WmNyJYZ-X5I/AAAAAAAAPmk/xm55CWFUAVUgDMhevRaiWhgaGCsZyQ25wCLcBGAs/s640/plazh-12.jpg
https://2.bp.blogspot.com/-F808Wtdi168/WmNyJYZ-X5I/AAAAAAAAPmk/xm55CWFUAVUgDMhevRaiWhgaGCsZyQ25wCLcBGAs/s72-c/plazh-12.jpg
Zgjohu Shqiptar
https://www.zgjohushqiptar.info/2018/01/plazhi-ne-komunizem-dhe-ne-demokraci-dy.html
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/2018/01/plazhi-ne-komunizem-dhe-ne-demokraci-dy.html
true
269073700948665522
UTF-8
Ngarkuar te gjitha postimet Nuk gjendet ndonje postim SHIKO TE GJITHA Lexo me Shume Repliko Hiq Repliken Fshi Nga Kreu FAQET POSTIMET Shiko te Gjitha REKOMANDUAR PER JU LABEL ARKIVA KERKO TE GJITHA POSTIMET Nuk u gjet asnje material sipas kerkeses tuaj Kthehu te Kreu E Diel E Hene E Marte E Merkure E Enjte E Premte E Shtune Hen Mart Merk Enj Pre sht Die Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nentor Dhjetor Jan Shk Mar Pri Maj Maj Qer Gush Sht Tet Nen Dhj menjehere 1 minute me pare $$1$$ minutes ago 1 ore me pare $$1$$ hours ago Dje $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago me shume se 5 jave me pare Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Kopjo te Gjithe Kodin Selekto te Gjithe Kodin All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy