RAI 3: "Në kërkim të rrënjëve çame". Ja si na ndaluan grekët të filmonim në Camëri (VIDEO)

Kanali televiziv RAI TRE, në një nga emisionet e fundme të "Radici" (Rrënjët) rrugëton nga Bergamo ku jeton e punon 36-vjeçarja Sonila Alushi, - personazhi ynë, - drejt Shqipërisë, e më tej në "tokën e premtuar", Çamëri. Ndiqni këtë pjesë emocionuese të përshtatur në shqip dhe shpërndajeni jo veçse tek miqtë tuaj shqiptarë, por edhe tek ata italianë...për t'i rrëfyer atyre një "copëz" nga padrejtësia çame.

Ndiqeni deri në fund dhe shikoni kamerën e fshehte se si u ndaluan nga policet civil grek grupi i xhirimit të Rai 3 që të mos filmonin në Margëlliç, Cameri. (Punuar nga Edmond Prifti Konica.al)/ZgjohuShqiptar.info

KOMENTONI

Loading...
Loading...
Name

Aktualitet,7949,Camëri,108,Editorial,1705,Ekonomi,415,Emra për djem,38,Emra për vajza,36,Enciklopedi,81,Histori,1284,Iliridë,251,Kosovë,2367,Kulture,628,Luginë,49,Moti,2,Politik,1774,Reportazh,155,Rezultatet Live,2,Shtypi,79,Sondazhe,8,Sport,493,Video,495,
ltr
item
Zgjohu Shqiptar: RAI 3: "Në kërkim të rrënjëve çame". Ja si na ndaluan grekët të filmonim në Camëri (VIDEO)
RAI 3: "Në kërkim të rrënjëve çame". Ja si na ndaluan grekët të filmonim në Camëri (VIDEO)
https://4.bp.blogspot.com/-Ekpz10x07Oc/WmsdUcs2XuI/AAAAAAAAQWw/NyyaFlHIP74sGH4mQPKgyITCWikVkmsdACLcBGAs/s640/Camet-Emisioni-RAI-3-Konica.al_-696x680%2B%25281%2529.jpg
https://4.bp.blogspot.com/-Ekpz10x07Oc/WmsdUcs2XuI/AAAAAAAAQWw/NyyaFlHIP74sGH4mQPKgyITCWikVkmsdACLcBGAs/s72-c/Camet-Emisioni-RAI-3-Konica.al_-696x680%2B%25281%2529.jpg
Zgjohu Shqiptar
https://www.zgjohushqiptar.info/2018/01/rai-3-ne-kerkim-te-rrenjeve-came-ja-si.html
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/2018/01/rai-3-ne-kerkim-te-rrenjeve-came-ja-si.html
true
269073700948665522
UTF-8
Ngarkuar te gjitha postimet Nuk gjendet ndonje postim SHIKO TE GJITHA Lexo me Shume Repliko Hiq Repliken Fshi Nga Kreu FAQET POSTIMET Shiko te Gjitha REKOMANDUAR PER JU LABEL ARKIVA KERKO TE GJITHA POSTIMET Nuk u gjet asnje material sipas kerkeses tuaj Kthehu te Kreu E Diel E Hene E Marte E Merkure E Enjte E Premte E Shtune Hen Mart Merk Enj Pre sht Die Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nentor Dhjetor Jan Shk Mar Pri Maj Maj Qer Gush Sht Tet Nen Dhj menjehere 1 minute me pare $$1$$ minutes ago 1 ore me pare $$1$$ hours ago Dje $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago me shume se 5 jave me pare Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Kopjo te Gjithe Kodin Selekto te Gjithe Kodin All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy