Rita Ora në Connecticut News: Faleminderit shqiptarë, jemi më të mirët! (VIDEO)

Është një intervistë më e vjetër e Rita Orës por e cila ka marrë përsëri vëmendjen.

Në Connecticut News, Rita Ora bën shqiponjën me duart e saj, simbolin e shqiptarëve, ndërsa edhe falënderon shqiptarët duke thënë “Faleminderit, dhe we are the best” (Jemi më të mirët).

Në këtë intervistë Rita flet edhe për bashkëpunimet e saj me Liam Payne dhe Ed Sheeran dhe përshëndetë të gjithë shqiptarët, që në Connecticut të Shteteve të Bashkuara të Amerikës janë në numër shumë të madh.

Të dua kanë qenë fjalët tjera të Ritës në këtë intervistë, shkruan KultPlus.

Rita Ora disa herë ka folur në gjuhën shqipe në intervistën e saj ndërsa në Twitter është konfirmuar se ajo do të jetë e pranishme në Kosovë për 17 shkurt, Dita e Pavarësisë së Kosovës./ZgjohuShqiptar.info

KOMENTONI

Loading...
Loading...
Name

Aktualitet,7901,Camëri,108,Editorial,1685,Ekonomi,413,Emra për djem,38,Emra për vajza,36,Enciklopedi,81,Histori,1274,Iliridë,250,Kosovë,2353,Kulture,623,Luginë,48,Moti,2,Politik,1767,Reportazh,153,Rezultatet Live,2,Shtypi,79,Sondazhe,8,Sport,492,Video,493,
ltr
item
Zgjohu Shqiptar: Rita Ora në Connecticut News: Faleminderit shqiptarë, jemi më të mirët! (VIDEO)
Rita Ora në Connecticut News: Faleminderit shqiptarë, jemi më të mirët! (VIDEO)
https://4.bp.blogspot.com/-pINAD_fLlL0/Wm88SIuUzbI/AAAAAAAAQq0/BI1gVGtIjx8bT2SVfLMNE3TSJLFNdyA-wCLcBGAs/s640/kljaslkdjlkasjd-728x430-640x378%2B%25281%2529.png
https://4.bp.blogspot.com/-pINAD_fLlL0/Wm88SIuUzbI/AAAAAAAAQq0/BI1gVGtIjx8bT2SVfLMNE3TSJLFNdyA-wCLcBGAs/s72-c/kljaslkdjlkasjd-728x430-640x378%2B%25281%2529.png
Zgjohu Shqiptar
https://www.zgjohushqiptar.info/2018/01/rita-ora-ne-connecticut-news.html
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/2018/01/rita-ora-ne-connecticut-news.html
true
269073700948665522
UTF-8
Ngarkuar te gjitha postimet Nuk gjendet ndonje postim SHIKO TE GJITHA Lexo me Shume Repliko Hiq Repliken Fshi Nga Kreu FAQET POSTIMET Shiko te Gjitha REKOMANDUAR PER JU LABEL ARKIVA KERKO TE GJITHA POSTIMET Nuk u gjet asnje material sipas kerkeses tuaj Kthehu te Kreu E Diel E Hene E Marte E Merkure E Enjte E Premte E Shtune Hen Mart Merk Enj Pre sht Die Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nentor Dhjetor Jan Shk Mar Pri Maj Maj Qer Gush Sht Tet Nen Dhj menjehere 1 minute me pare $$1$$ minutes ago 1 ore me pare $$1$$ hours ago Dje $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago me shume se 5 jave me pare Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Kopjo te Gjithe Kodin Selekto te Gjithe Kodin All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy