Trondit Majlinda Kelmendi: Më kanë urdhëruar të më mposhtë një serbe që qeveritarët të…

Ajo në profilin e saj facebook ka treguar se si është urdheruar që të lejojë të mposhtet në një ndeshje që është parashikuar kundër një kundërshtareje Serbe. 

Ja postimi i saj:

Keq e me keq
Pas lajmit qe mora para disa dite qe eshte duke u organizur nje duel me nje xhudiste serbe, tani mora nje informacion qe asesi nuk kaperdihet. Me njoftuan se dueli eshte kurdisur dhe un duhet te sakrifikoj karrieren time dhe ta le te me mposhte xhudistja serbe. Eshte shume e qarte tani me se kjo po behet vetem qe disa zyrtare tone te u hyne ne b… nderkombetareve dhe te shpetojne nga krimet e bera.
Andaj kerkoje nga ju qe te me perkrahni duke me kthyer nje pergjigje se a duhet te marr pjese apo jo, dhe une do te vendosi ne baze te komenteve te juaja. Mos harroni qe ta beni edhe share.
Faleminderit per bashkpunimin tuaj.
E juaj M. K.

/ZgjohuShqiptar.info

KOMENTONI

Loading...
Loading...
Name

Aktualitet,7914,Camëri,108,Editorial,1693,Ekonomi,415,Emra për djem,38,Emra për vajza,36,Enciklopedi,81,Histori,1277,Iliridë,250,Kosovë,2357,Kulture,623,Luginë,48,Moti,2,Politik,1770,Reportazh,153,Rezultatet Live,2,Shtypi,79,Sondazhe,8,Sport,493,Video,493,
ltr
item
Zgjohu Shqiptar: Trondit Majlinda Kelmendi: Më kanë urdhëruar të më mposhtë një serbe që qeveritarët të…
Trondit Majlinda Kelmendi: Më kanë urdhëruar të më mposhtë një serbe që qeveritarët të…
https://1.bp.blogspot.com/-Lq8MkHjDBmo/WlIaqGZRbpI/AAAAAAAAOTk/-sy9DnUL4Ikcqhz2BFrqxu4K8s3tXk3mgCLcBGAs/s640/8733cb2b0182e1a423d47207d82ad36f_XL.jpg
https://1.bp.blogspot.com/-Lq8MkHjDBmo/WlIaqGZRbpI/AAAAAAAAOTk/-sy9DnUL4Ikcqhz2BFrqxu4K8s3tXk3mgCLcBGAs/s72-c/8733cb2b0182e1a423d47207d82ad36f_XL.jpg
Zgjohu Shqiptar
https://www.zgjohushqiptar.info/2018/01/trondit-majlinda-kelmendi-me-kane.html
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/2018/01/trondit-majlinda-kelmendi-me-kane.html
true
269073700948665522
UTF-8
Ngarkuar te gjitha postimet Nuk gjendet ndonje postim SHIKO TE GJITHA Lexo me Shume Repliko Hiq Repliken Fshi Nga Kreu FAQET POSTIMET Shiko te Gjitha REKOMANDUAR PER JU LABEL ARKIVA KERKO TE GJITHA POSTIMET Nuk u gjet asnje material sipas kerkeses tuaj Kthehu te Kreu E Diel E Hene E Marte E Merkure E Enjte E Premte E Shtune Hen Mart Merk Enj Pre sht Die Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nentor Dhjetor Jan Shk Mar Pri Maj Maj Qer Gush Sht Tet Nen Dhj menjehere 1 minute me pare $$1$$ minutes ago 1 ore me pare $$1$$ hours ago Dje $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago me shume se 5 jave me pare Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Kopjo te Gjithe Kodin Selekto te Gjithe Kodin All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy