Video e rrallë/ Momenti kur Adem Jashari niset për në luftë…

Pamje që pak i kanë parë deri më sot janë shfaqur këto ditë. Në to shihet komandanti legjendar i Kosovës, Adem Jashari.

Kjo video e realizuar në kullen e Jasharjave në Prekaz, dhe e perpunuar nga Milaim Zeka, është bërë në një natë kur Ademi bashkë me dajen e tij nga Llausha, Osman Geci dhe me djalin Lulzim Jasharin po nisesin për në akion.

Dukej sikur po niseshin në dasëm dajë e nip që nuk u ndanë deri në vdekje. Ademi e daja Osmani përshëndeten me familjen, kurse në makinë i prêt Luli.

Nëna Zahidja i shoqëron deri te makina, shkruan magazina.al. Aty dëgjohet edhe zëri i Adem Jasharit tek përshëndetet me nënën e tij, një grua heroninë.

ZgjohuShqiptar.info

KOMENTONI

Loading...
Loading...
Name

Aktualitet,7914,Camëri,108,Editorial,1693,Ekonomi,415,Emra për djem,38,Emra për vajza,36,Enciklopedi,81,Histori,1277,Iliridë,250,Kosovë,2357,Kulture,623,Luginë,48,Moti,2,Politik,1770,Reportazh,153,Rezultatet Live,2,Shtypi,79,Sondazhe,8,Sport,493,Video,493,
ltr
item
Zgjohu Shqiptar: Video e rrallë/ Momenti kur Adem Jashari niset për në luftë…
Video e rrallë/ Momenti kur Adem Jashari niset për në luftë…
https://1.bp.blogspot.com/-LCmNiphYYCY/Wm9rjasCCPI/AAAAAAAAQs4/fnuVJH7ngvwsApXyTakbpNE9lVEJsHtagCLcBGAs/s640/auto_capture_1517119287-13905991517121542-1.jpg
https://1.bp.blogspot.com/-LCmNiphYYCY/Wm9rjasCCPI/AAAAAAAAQs4/fnuVJH7ngvwsApXyTakbpNE9lVEJsHtagCLcBGAs/s72-c/auto_capture_1517119287-13905991517121542-1.jpg
Zgjohu Shqiptar
https://www.zgjohushqiptar.info/2018/01/video-e-rralle-momenti-kur-adem-jashari.html
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/2018/01/video-e-rralle-momenti-kur-adem-jashari.html
true
269073700948665522
UTF-8
Ngarkuar te gjitha postimet Nuk gjendet ndonje postim SHIKO TE GJITHA Lexo me Shume Repliko Hiq Repliken Fshi Nga Kreu FAQET POSTIMET Shiko te Gjitha REKOMANDUAR PER JU LABEL ARKIVA KERKO TE GJITHA POSTIMET Nuk u gjet asnje material sipas kerkeses tuaj Kthehu te Kreu E Diel E Hene E Marte E Merkure E Enjte E Premte E Shtune Hen Mart Merk Enj Pre sht Die Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nentor Dhjetor Jan Shk Mar Pri Maj Maj Qer Gush Sht Tet Nen Dhj menjehere 1 minute me pare $$1$$ minutes ago 1 ore me pare $$1$$ hours ago Dje $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago me shume se 5 jave me pare Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Kopjo te Gjithe Kodin Selekto te Gjithe Kodin All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy