Vijon “lufta virtuale” midis Rusisë dhe Ramës: Me Platformën e tij famëkeqe të Tiranës kërkon që…

Rusia ka reaguar pas deklaratës së Ministrisë së Jashtme shqiptare kundrejt saj, pas akuzave në drejtim të kryeministrit Edi Rama.

Ministria e Jashtme ruse thotë se deklaratat e Ramës, konfirmojnë vazhdimin e Platformës famëkeqe të Tiranës, për të dëmtuar Maqedoninë.

Deklaratat e z. Rama konfirmojnë synimin e tij për të vazhduar të promovojnë Platformën famëkeqe të Tiranës, të cilën ai e ndihmoi për të hartuar.

Zbatimi i këtij dokumenti do të dëmtonte themelet kushtetuese të shtetit maqedonas”, thuhet në deklaratën e Ministrisë së Jashtme ruse.

Por Ministria e Jashtme shqiptare, në një reagim për deklaratën e homologes së saj ruse, shprehet se deklaratat e Ramës janë keqkuptuar nga Kremlini./ZgjohuShqiptar.info

KOMENTONI

Loading...
Loading...
Name

Aktualitet,7975,Camëri,108,Editorial,1712,Ekonomi,418,Emra për djem,38,Emra për vajza,36,Enciklopedi,81,Histori,1289,Iliridë,251,Kosovë,2377,Kulture,629,Luginë,49,Moti,2,Politik,1779,Reportazh,156,Rezultatet Live,2,Shtypi,79,Sondazhe,8,Sport,493,Video,498,
ltr
item
Zgjohu Shqiptar: Vijon “lufta virtuale” midis Rusisë dhe Ramës: Me Platformën e tij famëkeqe të Tiranës kërkon që…
Vijon “lufta virtuale” midis Rusisë dhe Ramës: Me Platformën e tij famëkeqe të Tiranës kërkon që…
https://1.bp.blogspot.com/-Oml_e3RwCqM/WmTA9UpPoTI/AAAAAAAAPtU/tx6qpDyeyY0S2l0WtQAnQWY2KATIXrEcwCLcBGAs/s640/edi-rama-2-e1516475143293.jpg
https://1.bp.blogspot.com/-Oml_e3RwCqM/WmTA9UpPoTI/AAAAAAAAPtU/tx6qpDyeyY0S2l0WtQAnQWY2KATIXrEcwCLcBGAs/s72-c/edi-rama-2-e1516475143293.jpg
Zgjohu Shqiptar
https://www.zgjohushqiptar.info/2018/01/vijon-lufta-virtuale-midis-rusise-dhe.html
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/2018/01/vijon-lufta-virtuale-midis-rusise-dhe.html
true
269073700948665522
UTF-8
Ngarkuar te gjitha postimet Nuk gjendet ndonje postim SHIKO TE GJITHA Lexo me Shume Repliko Hiq Repliken Fshi Nga Kreu FAQET POSTIMET Shiko te Gjitha REKOMANDUAR PER JU LABEL ARKIVA KERKO TE GJITHA POSTIMET Nuk u gjet asnje material sipas kerkeses tuaj Kthehu te Kreu E Diel E Hene E Marte E Merkure E Enjte E Premte E Shtune Hen Mart Merk Enj Pre sht Die Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nentor Dhjetor Jan Shk Mar Pri Maj Maj Qer Gush Sht Tet Nen Dhj menjehere 1 minute me pare $$1$$ minutes ago 1 ore me pare $$1$$ hours ago Dje $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago me shume se 5 jave me pare Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Kopjo te Gjithe Kodin Selekto te Gjithe Kodin All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy