Vuçiç: Vetëm serbët e shqiptarët mund të flasin për Kosovën askush të mos ndërhyjë

Kryetari i Serbisë Aleksandar Vuçiç ka thënë se deri te zgjidhja e problemit të Kosovës serbët e shqiptarët duhet të arrijnë me bisedime edhe askush tjetër nuk mund ta sjellë atë zgjidhje apo të ndërhyjë.

“Deri te zgjidhja duhet të arrijmë ne dhe shqiptarët përmes bisedimeve. BE mundet vetëm të ndihmojë, porse nuk mund të marrë vendim për zgjidhje. Duhet ta zgjidhim këtë problem ne serbët dhe shqiptarët, nëse jemi në gjendje.

E nëse nuk jemi, asgjë e re nuk do të ndodhë as për ne, as për ata, pos që e kemi humbur dhe pos që ia kemi lënë kohës“, citon “Novosti” të ketë thënë Vuçiç. Ai ka thënë se Kosova temë e vazhdueshme në Forumin Ekonomik Botëror./ZgjohuShqiptar.info

KOMENTONI

Loading...
Loading...
Name

Aktualitet,7901,Camëri,108,Editorial,1685,Ekonomi,413,Emra për djem,38,Emra për vajza,36,Enciklopedi,81,Histori,1274,Iliridë,250,Kosovë,2353,Kulture,623,Luginë,48,Moti,2,Politik,1767,Reportazh,153,Rezultatet Live,2,Shtypi,79,Sondazhe,8,Sport,492,Video,493,
ltr
item
Zgjohu Shqiptar: Vuçiç: Vetëm serbët e shqiptarët mund të flasin për Kosovën askush të mos ndërhyjë
Vuçiç: Vetëm serbët e shqiptarët mund të flasin për Kosovën askush të mos ndërhyjë
Vuçiç: Vetëm serbët e shqiptarët mund të flasin për Kosovën
https://3.bp.blogspot.com/-0YKnTUbI13Y/WmxKzlWQ7_I/AAAAAAAAQbk/eQ7kr10bA145_MuaV5LR9vv--9qIfEZvACLcBGAs/s640/auto_vuciq1516976198.jpg
https://3.bp.blogspot.com/-0YKnTUbI13Y/WmxKzlWQ7_I/AAAAAAAAQbk/eQ7kr10bA145_MuaV5LR9vv--9qIfEZvACLcBGAs/s72-c/auto_vuciq1516976198.jpg
Zgjohu Shqiptar
https://www.zgjohushqiptar.info/2018/01/vucic-vetem-serbet-e-shqiptaret-mund-te.html
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/2018/01/vucic-vetem-serbet-e-shqiptaret-mund-te.html
true
269073700948665522
UTF-8
Ngarkuar te gjitha postimet Nuk gjendet ndonje postim SHIKO TE GJITHA Lexo me Shume Repliko Hiq Repliken Fshi Nga Kreu FAQET POSTIMET Shiko te Gjitha REKOMANDUAR PER JU LABEL ARKIVA KERKO TE GJITHA POSTIMET Nuk u gjet asnje material sipas kerkeses tuaj Kthehu te Kreu E Diel E Hene E Marte E Merkure E Enjte E Premte E Shtune Hen Mart Merk Enj Pre sht Die Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nentor Dhjetor Jan Shk Mar Pri Maj Maj Qer Gush Sht Tet Nen Dhj menjehere 1 minute me pare $$1$$ minutes ago 1 ore me pare $$1$$ hours ago Dje $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago me shume se 5 jave me pare Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Kopjo te Gjithe Kodin Selekto te Gjithe Kodin All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy