Zgjedh Greqinë para Shqipërisë, mediat greke mburren me futbollistin shqiptar

E mbani mend Sotir Ninin? Futbollistin e famshëm nga Himara që zgjodhi të luante me Kombëtaren e Greqisë duke refuzuar ekipin kuqezi të vendlindjes?

Tani historia duket se po përsëritet sërish, kësaj me Enea Mihajn.

Mbrojtësi 19-vjeçar aktualisht është pjesë e Shqipërisë U-21, por me ai ka marrë një vendim të papritur duke braktisur njëherë e përgjithmonë ekipin kombëtar shqiptar.

Ai luan titullar fiks te Panetolikosi në Superligën greke dhe shihet si një lojtar me të ardhme.

Vendimit të tij po i bëjnë jehonë edhe mdiat greke të cilat shkruajnë se Mihaj ka vendosur të braktisë kombëtaren U-21 të Shqipërisë, pasi dëshiron të luajë për Greqinë.

Sipas gazetave greke, Mihaj ua ka shprehur dëshirën shokëve të skuadrës dhe tashmmë ai i përket Kombëtares greke./ZgjohuShqiptar.info

KOMENTONI

Loading...
Loading...
Name

Aktualitet,7914,Camëri,108,Editorial,1693,Ekonomi,415,Emra për djem,38,Emra për vajza,36,Enciklopedi,81,Histori,1277,Iliridë,250,Kosovë,2357,Kulture,623,Luginë,48,Moti,2,Politik,1770,Reportazh,153,Rezultatet Live,2,Shtypi,79,Sondazhe,8,Sport,493,Video,493,
ltr
item
Zgjohu Shqiptar: Zgjedh Greqinë para Shqipërisë, mediat greke mburren me futbollistin shqiptar
Zgjedh Greqinë para Shqipërisë, mediat greke mburren me futbollistin shqiptar
Zgjedh Greqinë para Shqipërisë, mediat greke mburren me futbollistin shqiptar
https://1.bp.blogspot.com/-TQu2Le9HqUU/Wmi2VzEoZiI/AAAAAAAAQGE/n-pDPrpp_Qc1bNaS6Lv1tUAIiD1_729mQCLcBGAs/s640/4236757.jpg
https://1.bp.blogspot.com/-TQu2Le9HqUU/Wmi2VzEoZiI/AAAAAAAAQGE/n-pDPrpp_Qc1bNaS6Lv1tUAIiD1_729mQCLcBGAs/s72-c/4236757.jpg
Zgjohu Shqiptar
https://www.zgjohushqiptar.info/2018/01/zgjedh-greqine-para-shqiperise-mediat.html
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/2018/01/zgjedh-greqine-para-shqiperise-mediat.html
true
269073700948665522
UTF-8
Ngarkuar te gjitha postimet Nuk gjendet ndonje postim SHIKO TE GJITHA Lexo me Shume Repliko Hiq Repliken Fshi Nga Kreu FAQET POSTIMET Shiko te Gjitha REKOMANDUAR PER JU LABEL ARKIVA KERKO TE GJITHA POSTIMET Nuk u gjet asnje material sipas kerkeses tuaj Kthehu te Kreu E Diel E Hene E Marte E Merkure E Enjte E Premte E Shtune Hen Mart Merk Enj Pre sht Die Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nentor Dhjetor Jan Shk Mar Pri Maj Maj Qer Gush Sht Tet Nen Dhj menjehere 1 minute me pare $$1$$ minutes ago 1 ore me pare $$1$$ hours ago Dje $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago me shume se 5 jave me pare Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Kopjo te Gjithe Kodin Selekto te Gjithe Kodin All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy