Zheji: Basha bëri pakt me Ramën për të marrë 13 milionë eurot

Gazetari Artur Zheji në një shkrim të botuar në portalin që drejton “360 gradë.al” ka komentuar vendimin e Gjykatës së Strasburgut, që detyron qeverinë shqiptare të paguajë 13 milionë euro për investitorët dhe banorët e pallatit të Lulzim Bashës në Vlorë

Zheji në shkrimin e tij shkruan se se kundërshtarët e Ramës sot ndihen kokëulur, idhtarët e opozitës nuk shohin ndonjë epërsi të liderit të tyre ndaj kryeministrit dhe ngre pikëpyetjen se mos ky është fundi i PD“Rama, në strategjinë e vet të pushtetmbajtjes, është bërë tashmë një mjeshtër i madh, në korruptimin e shpirtrave njerëzorë dhe në korruptimin e kundërshtarëve të tij politikë në rradhë të parë. Në këtë grackë, duket se ka rënë edhe Basha dhe jo vetëm kësaj rradhe. Sepse tundimi është i madh dhe sepse shpresa që ky popull, është kështu si është, të gjithë aktorët politikë mendojnë shumë dukshëm për xhepin e fryrë të ekonomisë së tyre familjare.

Prandaj edhe demokratët janë më së shumti të trishtuar, sepse kryeminstri “armik” u nxorri dukshëm transaksionin shumë milionësh dhe do ta paguajë këtë 13 milionësh në euro, me qejf të madh dhe me jehonë të madhe, duke e shndrruar në një katastrofë të re elektorale për kundërshtarin politik” shkruan ndër të tjera ai./ZgjohuShqiptar.info

KOMENTONI

Loading...
Loading...
Name

Aktualitet,7934,Camëri,108,Editorial,1700,Ekonomi,415,Emra për djem,38,Emra për vajza,36,Enciklopedi,81,Histori,1280,Iliridë,251,Kosovë,2363,Kulture,628,Luginë,49,Moti,2,Politik,1773,Reportazh,154,Rezultatet Live,2,Shtypi,79,Sondazhe,8,Sport,493,Video,494,
ltr
item
Zgjohu Shqiptar: Zheji: Basha bëri pakt me Ramën për të marrë 13 milionë eurot
Zheji: Basha bëri pakt me Ramën për të marrë 13 milionë eurot
Zheji: Basha bëri pakt me Ramën për të marrë 13 milionë eurot
https://4.bp.blogspot.com/-2OyOdDxQiDE/WlsyKdOZ5hI/AAAAAAAAO9A/Fm8_Ca0YcvgrUxckf_cIOmg8ENeoMjdfQCLcBGAs/s640/pallati-678x381.jpg
https://4.bp.blogspot.com/-2OyOdDxQiDE/WlsyKdOZ5hI/AAAAAAAAO9A/Fm8_Ca0YcvgrUxckf_cIOmg8ENeoMjdfQCLcBGAs/s72-c/pallati-678x381.jpg
Zgjohu Shqiptar
https://www.zgjohushqiptar.info/2018/01/zheji-basha-beri-pakt-me-ramen-per-te.html
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/2018/01/zheji-basha-beri-pakt-me-ramen-per-te.html
true
269073700948665522
UTF-8
Ngarkuar te gjitha postimet Nuk gjendet ndonje postim SHIKO TE GJITHA Lexo me Shume Repliko Hiq Repliken Fshi Nga Kreu FAQET POSTIMET Shiko te Gjitha REKOMANDUAR PER JU LABEL ARKIVA KERKO TE GJITHA POSTIMET Nuk u gjet asnje material sipas kerkeses tuaj Kthehu te Kreu E Diel E Hene E Marte E Merkure E Enjte E Premte E Shtune Hen Mart Merk Enj Pre sht Die Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nentor Dhjetor Jan Shk Mar Pri Maj Maj Qer Gush Sht Tet Nen Dhj menjehere 1 minute me pare $$1$$ minutes ago 1 ore me pare $$1$$ hours ago Dje $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago me shume se 5 jave me pare Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Kopjo te Gjithe Kodin Selekto te Gjithe Kodin All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy