Befason kryeministri Haradinaj/ Ja çfarë thotë për gratë kosovare të ISIS

Kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj në një intervistë për gazetë amerikane online “Daily Beast”,, ka dhënë një deklaratë shokuese për kosovarët që kanë përfunduar në zonat e konfliktit, duke thënë se gratë kosovare që janë në ISIS, mund të kenë bërë fëmijë me komandantë të ISIS-it raporton “Zeri.info”.

“Problemi jonë janë gratë e ISIS-it, që kanë fëmije me jo kosovar”, ka thënë kryeministri Haradinaj për “The Daily Beast”.

“Nganjëherë ne nuk e dimë se me kënd i kanë ato këta fëmijë. Ata mund të jenë fëmijë të komandantëve të ISIS-it. Radikalët e OJQ-ve dhe imamët e vendit kanë krijuar propagandë sistematike për më shumë se një dekadë, dhe ndonjëherë duke i joshur të bëhen pjesëtar të këtyre grupeve duke i ofruar ndihma financiare për fëmijët e pa arsimuar”, ka thënë Haradinaj, i cili, mes tjerash ka folur edhe rreth vizitës së tij në Shtetet e Bashkuara të Amerikës./ZgjohuShqiptar.info

KOMENTONI

Loading...
Loading...
Name

Aktualitet,9250,Camëri,117,Editorial,2030,Ekonomi,507,Emra për djem,38,Emra për vajza,36,Enciklopedi,81,Histori,1470,Iliridë,287,Kosovë,2683,Kulture,722,Luginë,61,Moti,2,Politik,1899,Reportazh,180,Rezultatet Live,2,Shtypi,79,Sondazhe,8,Sport,520,Video,567,
ltr
item
Zgjohu Shqiptar: Befason kryeministri Haradinaj/ Ja çfarë thotë për gratë kosovare të ISIS
Befason kryeministri Haradinaj/ Ja çfarë thotë për gratë kosovare të ISIS
https://1.bp.blogspot.com/-Ht0QKzLR3bI/WnzhQaMKWuI/AAAAAAAABLM/YhSwxOgGiCQBWy3Jqw6hogfyw2wyYWNTACLcBGAs/s640/RAMUSH-e1518106885815.jpg
https://1.bp.blogspot.com/-Ht0QKzLR3bI/WnzhQaMKWuI/AAAAAAAABLM/YhSwxOgGiCQBWy3Jqw6hogfyw2wyYWNTACLcBGAs/s72-c/RAMUSH-e1518106885815.jpg
Zgjohu Shqiptar
https://www.zgjohushqiptar.info/2018/02/befason-kryeministri-haradinaj-ja-cfare.html
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/2018/02/befason-kryeministri-haradinaj-ja-cfare.html
true
269073700948665522
UTF-8
Ngarkuar te gjitha postimet Nuk gjendet ndonje postim SHIKO TE GJITHA Lexo me Shume Repliko Hiq Repliken Fshi Nga Kreu FAQET POSTIMET Shiko te Gjitha REKOMANDUAR PER JU LABEL ARKIVA KERKO TE GJITHA POSTIMET Nuk u gjet asnje material sipas kerkeses tuaj Kthehu te Kreu E Diel E Hene E Marte E Merkure E Enjte E Premte E Shtune Hen Mart Merk Enj Pre sht Die Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nentor Dhjetor Jan Shk Mar Pri Maj Maj Qer Gush Sht Tet Nen Dhj menjehere 1 minute me pare $$1$$ minutes ago 1 ore me pare $$1$$ hours ago Dje $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago me shume se 5 jave me pare Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Kopjo te Gjithe Kodin Selekto te Gjithe Kodin All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy