“Çamëria nuk shuhet”, protestë para Ambasadës greke me 24 shkurt

Shoqata Patriotike Çamëria ka thirrur një protestë me 24 shkurt, përpara Ambasadës greke.

“Ne 24 shkurt ju ftojme te gjitheve te behemi bashke per te protestuar para ambasades greke, tek hyrja e bllokut te ambasadave ne rrugen e Durresit, sheshi “Adem Jashari”.
Ne oren 12 , te shtunen ne 24 shkurt, Ne duhet te jemi te gjithe aty, qe ti tregojme Greqise dhe te gjithe nderkombetareve qe Çameria nuk shuhet, se jemi gjalle dhe ne kembe…”

Greqia ka kërkuar të mos përmendet emri “Çamëri” në tekstet shkollore shqiptare. Kështu ka bërë të ditur ministri i Jashtëm grek, Nikos Kotzias, në një letër përgjigje drejtuar deputetit Haris Theoharis./ZgjohuShqiptar.info

KOMENTONI

Loading...
Loading...
Name

Aktualitet,7887,Camëri,108,Editorial,1679,Ekonomi,411,Emra për djem,38,Emra për vajza,36,Enciklopedi,81,Histori,1274,Iliridë,250,Kosovë,2347,Kulture,623,Luginë,48,Moti,2,Politik,1761,Reportazh,152,Rezultatet Live,2,Shtypi,79,Sondazhe,8,Sport,492,Video,492,
ltr
item
Zgjohu Shqiptar: “Çamëria nuk shuhet”, protestë para Ambasadës greke me 24 shkurt
“Çamëria nuk shuhet”, protestë para Ambasadës greke me 24 shkurt
https://3.bp.blogspot.com/-z70vFS8PDiU/WoofGJrlM3I/AAAAAAAACIA/G-CNlm53SOoBkQCo1eekQnJZa6W9B9i5QCLcBGAs/s640/66-1518903380-696x388.jpg
https://3.bp.blogspot.com/-z70vFS8PDiU/WoofGJrlM3I/AAAAAAAACIA/G-CNlm53SOoBkQCo1eekQnJZa6W9B9i5QCLcBGAs/s72-c/66-1518903380-696x388.jpg
Zgjohu Shqiptar
https://www.zgjohushqiptar.info/2018/02/cameria-nuk-shuhet-proteste-para.html
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/2018/02/cameria-nuk-shuhet-proteste-para.html
true
269073700948665522
UTF-8
Ngarkuar te gjitha postimet Nuk gjendet ndonje postim SHIKO TE GJITHA Lexo me Shume Repliko Hiq Repliken Fshi Nga Kreu FAQET POSTIMET Shiko te Gjitha REKOMANDUAR PER JU LABEL ARKIVA KERKO TE GJITHA POSTIMET Nuk u gjet asnje material sipas kerkeses tuaj Kthehu te Kreu E Diel E Hene E Marte E Merkure E Enjte E Premte E Shtune Hen Mart Merk Enj Pre sht Die Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nentor Dhjetor Jan Shk Mar Pri Maj Maj Qer Gush Sht Tet Nen Dhj menjehere 1 minute me pare $$1$$ minutes ago 1 ore me pare $$1$$ hours ago Dje $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago me shume se 5 jave me pare Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Kopjo te Gjithe Kodin Selekto te Gjithe Kodin All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy