Foto/ Meta dhe ish-presidenti kroat, Mesiç bëjnë shqiponjën

Teksa ndodhet në Kosovë, për 10-vjetorin e pavarësisë, presidenti Ilir Meta është takuar edhe me ish-presidentin kroat, Stipe Mesiç.

Në një foto të publikuar në rrjetet sociale, Meta duket me Mesiç duke bërë simbolin e flamurit shqiptar, shqiponjën.

“Të dashur miq, kënaqësi të takoja sot në Prishtinë në ditën e 10-vjetorit të Pavarësisë së Kosovës, mikun tim dhe të kombit shqiptar, Stipe Mesiç, një burrë shteti i shquar’ shkruan Meta. /ZgjohuShqiptar.info

KOMENTONI

Loading...
Loading...
Name

Aktualitet,7889,Camëri,108,Editorial,1679,Ekonomi,412,Emra për djem,38,Emra për vajza,36,Enciklopedi,81,Histori,1274,Iliridë,250,Kosovë,2348,Kulture,623,Luginë,48,Moti,2,Politik,1762,Reportazh,152,Rezultatet Live,2,Shtypi,79,Sondazhe,8,Sport,492,Video,492,
ltr
item
Zgjohu Shqiptar: Foto/ Meta dhe ish-presidenti kroat, Mesiç bëjnë shqiponjën
Foto/ Meta dhe ish-presidenti kroat, Mesiç bëjnë shqiponjën
https://2.bp.blogspot.com/-vZPgBskVkdo/WojGkssSdWI/AAAAAAAAB_M/W5oII2LyCwAfZdxxvM_E4u-OZs95U4H-ACLcBGAs/s640/meta-mesic-compressor.jpg
https://2.bp.blogspot.com/-vZPgBskVkdo/WojGkssSdWI/AAAAAAAAB_M/W5oII2LyCwAfZdxxvM_E4u-OZs95U4H-ACLcBGAs/s72-c/meta-mesic-compressor.jpg
Zgjohu Shqiptar
https://www.zgjohushqiptar.info/2018/02/foto-meta-dhe-ish-presidenti-kroat.html
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/2018/02/foto-meta-dhe-ish-presidenti-kroat.html
true
269073700948665522
UTF-8
Ngarkuar te gjitha postimet Nuk gjendet ndonje postim SHIKO TE GJITHA Lexo me Shume Repliko Hiq Repliken Fshi Nga Kreu FAQET POSTIMET Shiko te Gjitha REKOMANDUAR PER JU LABEL ARKIVA KERKO TE GJITHA POSTIMET Nuk u gjet asnje material sipas kerkeses tuaj Kthehu te Kreu E Diel E Hene E Marte E Merkure E Enjte E Premte E Shtune Hen Mart Merk Enj Pre sht Die Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nentor Dhjetor Jan Shk Mar Pri Maj Maj Qer Gush Sht Tet Nen Dhj menjehere 1 minute me pare $$1$$ minutes ago 1 ore me pare $$1$$ hours ago Dje $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago me shume se 5 jave me pare Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Kopjo te Gjithe Kodin Selekto te Gjithe Kodin All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy