Grupi i famshëm “Metallica” performon me flamurin shqiptar (VIDEO)

Grupi më i famshëm i muzikë Heavy “Metallica” ndodhet në një tur në Itali, ku mbrëmjen e djeshme kanë dhënë koncert në Bologna.

Në llogarinë e tij zyrtare në rrjetin social “Instagam”, grupi ka postuar video teksa kanë qenë duke dhënë autografe, në prova dhe gjatë koncertit.


Por ajo që bie në sy është pikërisht videoja e publikuar në “Instastorie” gjatë provave, ku në dhomë është edhe flamuri shqiptar në të cilin shkruhet “Metallica”.

Ndërkohë kujtojmë se edhe vitin e kaluar grupi i njohur u fotografua me flamurin shqiptar gjatë ditëve të turit të tyre në Britani.


Në atë kohë fotoja është kërkuar dhe realizuar nga një djalë shqiptar që jeton prej vitesh në Londër. I njohur në rrjetet sociale si një prej fansave të zjarrtë shqiptar të Metallica./ZgjohuShqiptar.info

KOMENTONI

Loading...
Loading...
Name

Aktualitet,7914,Camëri,108,Editorial,1693,Ekonomi,415,Emra për djem,38,Emra për vajza,36,Enciklopedi,81,Histori,1277,Iliridë,250,Kosovë,2357,Kulture,623,Luginë,48,Moti,2,Politik,1770,Reportazh,153,Rezultatet Live,2,Shtypi,79,Sondazhe,8,Sport,493,Video,493,
ltr
item
Zgjohu Shqiptar: Grupi i famshëm “Metallica” performon me flamurin shqiptar (VIDEO)
Grupi i famshëm “Metallica” performon me flamurin shqiptar (VIDEO)
https://1.bp.blogspot.com/-6e1KE17GnKw/WoRIVDIQ6gI/AAAAAAAABs8/h-PSqHtkXkgkArWpECQ3AEYplN8p_DGlgCLcBGAs/s640/40-8-678x381.jpg
https://1.bp.blogspot.com/-6e1KE17GnKw/WoRIVDIQ6gI/AAAAAAAABs8/h-PSqHtkXkgkArWpECQ3AEYplN8p_DGlgCLcBGAs/s72-c/40-8-678x381.jpg
Zgjohu Shqiptar
https://www.zgjohushqiptar.info/2018/02/grupi-i-famshem-metallica-performon-me.html
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/2018/02/grupi-i-famshem-metallica-performon-me.html
true
269073700948665522
UTF-8
Ngarkuar te gjitha postimet Nuk gjendet ndonje postim SHIKO TE GJITHA Lexo me Shume Repliko Hiq Repliken Fshi Nga Kreu FAQET POSTIMET Shiko te Gjitha REKOMANDUAR PER JU LABEL ARKIVA KERKO TE GJITHA POSTIMET Nuk u gjet asnje material sipas kerkeses tuaj Kthehu te Kreu E Diel E Hene E Marte E Merkure E Enjte E Premte E Shtune Hen Mart Merk Enj Pre sht Die Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nentor Dhjetor Jan Shk Mar Pri Maj Maj Qer Gush Sht Tet Nen Dhj menjehere 1 minute me pare $$1$$ minutes ago 1 ore me pare $$1$$ hours ago Dje $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago me shume se 5 jave me pare Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Kopjo te Gjithe Kodin Selekto te Gjithe Kodin All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy