Hahn: Në verë pritet të hapen negociatat për Shqipërinë

Johannes Hahn është shprehur se KE-ja do të rekomandojë hapjen e negociatave të pranimit për dy vende të Ballkanit perëndimor, Shqipërinë dhe Maqedoninë.

Kështu është shprehur komisioneri i BE-së për Zgjerimin Johannes Hahn, në një intervistë të dhënë së fundmi për “Die Welt” mbi perspektivën e vendeve të Ballkanit Perëndimor drejt anëtarësimit në BE.

“Komisioni Europian ka shumë të ngjarë që të rekomandojë hapjen e negociatave deri në verë për Shqipërinë dhe Maqedoninë. Ne besojmë se të dyja vendet kanë bërë reforma të rëndësishme dhe janë gati për këtë hap”, është shprehur Hahn./ZgjohuShqiptar.info

NA NDIQNI EDHE NE FACEBOOK JU LUTEMI!

KOMENTONI

Loading...
Loading...
Name

Aktualitet,9266,Camëri,117,Editorial,2032,Ekonomi,507,Emra për djem,38,Emra për vajza,36,Enciklopedi,81,Histori,1470,Iliridë,288,Kosovë,2690,Kulture,722,Luginë,61,Moti,2,Politik,1899,Reportazh,180,Rezultatet Live,2,Shtypi,79,Sondazhe,8,Sport,520,Video,567,
ltr
item
Zgjohu Shqiptar: Hahn: Në verë pritet të hapen negociatat për Shqipërinë
Hahn: Në verë pritet të hapen negociatat për Shqipërinë
Hahn: Në verë pritet të hapen negociatat për Shqipërinë
https://2.bp.blogspot.com/-bPAjeIytrSw/Wo7TLwHKGhI/AAAAAAAATUc/w__RgqIwmJoSoi4VUoWR4NPSZV8lNCTTgCLcBGAs/s640/hahn-905x395.jpg
https://2.bp.blogspot.com/-bPAjeIytrSw/Wo7TLwHKGhI/AAAAAAAATUc/w__RgqIwmJoSoi4VUoWR4NPSZV8lNCTTgCLcBGAs/s72-c/hahn-905x395.jpg
Zgjohu Shqiptar
https://www.zgjohushqiptar.info/2018/02/hahn-ne-vere-pritet-te-hapen-negociatat.html
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/2018/02/hahn-ne-vere-pritet-te-hapen-negociatat.html
true
269073700948665522
UTF-8
Ngarkuar te gjitha postimet Nuk gjendet ndonje postim SHIKO TE GJITHA Lexo me Shume Repliko Hiq Repliken Fshi Nga Kreu FAQET POSTIMET Shiko te Gjitha REKOMANDUAR PER JU LABEL ARKIVA KERKO TE GJITHA POSTIMET Nuk u gjet asnje material sipas kerkeses tuaj Kthehu te Kreu E Diel E Hene E Marte E Merkure E Enjte E Premte E Shtune Hen Mart Merk Enj Pre sht Die Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nentor Dhjetor Jan Shk Mar Pri Maj Maj Qer Gush Sht Tet Nen Dhj menjehere 1 minute me pare $$1$$ minutes ago 1 ore me pare $$1$$ hours ago Dje $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago me shume se 5 jave me pare Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Kopjo te Gjithe Kodin Selekto te Gjithe Kodin All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy