Kur Bill Clinton dënonte fuqishëm vrasjen e familjës se Adem Jasharit, 1998 (VIDEO)

Ish-presidenti Bill Clinton dhe heroi i popullit shqiptar kishte dënuar ashpër sulmin e Serbisë mbi familjën Jashari në Prekaz në vitin 1998, shkruan fmimages.net

Gjatë një koference për gazetarët në Shtëpinë e Bardh preidenti Clinton kishte thënë:

“Shtetet e Bashkuara dhe unë dënoj në termat më të fuqishëm dhunën e tepruar serbe që që ka çuar në vdekjen e civilëve të pafajshëm, ne besojmë se shkaku i kësaj, është përgjegjësia e pamjaftueshme nga qeveria serbe ndaj shqetësimeve legjitime të pakicës shqiptare në Serbi, por shumicë në Kosovë”, kishte thënë presidenti Clinton/ZgjohuShqiptar.info

KOMENTONI

Loading...
Loading...
Name

Aktualitet,7893,Camëri,108,Editorial,1681,Ekonomi,412,Emra për djem,38,Emra për vajza,36,Enciklopedi,81,Histori,1274,Iliridë,250,Kosovë,2349,Kulture,623,Luginë,48,Moti,2,Politik,1765,Reportazh,152,Rezultatet Live,2,Shtypi,79,Sondazhe,8,Sport,492,Video,492,
ltr
item
Zgjohu Shqiptar: Kur Bill Clinton dënonte fuqishëm vrasjen e familjës se Adem Jasharit, 1998 (VIDEO)
Kur Bill Clinton dënonte fuqishëm vrasjen e familjës se Adem Jasharit, 1998 (VIDEO)
https://4.bp.blogspot.com/-ksJtVdBiQ9M/WndRtxSFyaI/AAAAAAAAReQ/-4c8hW96oPoGYziGD9cVigz7KoHiF72nQCLcBGAs/s640/Untitled.jpgkih-1200x630.jpg
https://4.bp.blogspot.com/-ksJtVdBiQ9M/WndRtxSFyaI/AAAAAAAAReQ/-4c8hW96oPoGYziGD9cVigz7KoHiF72nQCLcBGAs/s72-c/Untitled.jpgkih-1200x630.jpg
Zgjohu Shqiptar
https://www.zgjohushqiptar.info/2018/02/kur-bill-clinton-denonte-fuqishem.html
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/2018/02/kur-bill-clinton-denonte-fuqishem.html
true
269073700948665522
UTF-8
Ngarkuar te gjitha postimet Nuk gjendet ndonje postim SHIKO TE GJITHA Lexo me Shume Repliko Hiq Repliken Fshi Nga Kreu FAQET POSTIMET Shiko te Gjitha REKOMANDUAR PER JU LABEL ARKIVA KERKO TE GJITHA POSTIMET Nuk u gjet asnje material sipas kerkeses tuaj Kthehu te Kreu E Diel E Hene E Marte E Merkure E Enjte E Premte E Shtune Hen Mart Merk Enj Pre sht Die Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nentor Dhjetor Jan Shk Mar Pri Maj Maj Qer Gush Sht Tet Nen Dhj menjehere 1 minute me pare $$1$$ minutes ago 1 ore me pare $$1$$ hours ago Dje $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago me shume se 5 jave me pare Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Kopjo te Gjithe Kodin Selekto te Gjithe Kodin All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy