Kur grekët në Selanik mbronin serbët më 1999 (foto)

Tubim në favor të “vëllezërve” serbë në 1999 në Selanik, atëhere kur NATO borbadonte ushtrinë serbe dhe shqiptarët iknin nga Kosova refugjatë lufte në vendet e botës.

Vetëm Greqia nuk pranojë asnjë refugjat nga Kosova dhe nuk lejojë trupat e NATO-s të kalojnë përmes Greqisë, atëhere u përdor kalimi Turqi-Bullgari.

Majtas dhe djathtas janë bashkuar vëllezërit ortodoksë sllavë-grek. Kujtesë historike për popujt e Ballkanit si funksionojnë aleancat…/ZgjohuShqiptar.info

KOMENTONI

Loading...
Loading...
Name

Aktualitet,9266,Camëri,117,Editorial,2032,Ekonomi,507,Emra për djem,38,Emra për vajza,36,Enciklopedi,81,Histori,1470,Iliridë,288,Kosovë,2690,Kulture,722,Luginë,61,Moti,2,Politik,1899,Reportazh,180,Rezultatet Live,2,Shtypi,79,Sondazhe,8,Sport,520,Video,567,
ltr
item
Zgjohu Shqiptar: Kur grekët në Selanik mbronin serbët më 1999 (foto)
Kur grekët në Selanik mbronin serbët më 1999 (foto)
Kur grekët në Selanik mbronin serbët më 1999 (foto)
https://2.bp.blogspot.com/-1dSci8FGaq0/WnYCLU4kfRI/AAAAAAAART0/6C3HRr5vUn4E2nZ-mesvqe3-JyahAG4WQCLcBGAs/s640/27066861_1782736538697804_5860108092963095181_n.jpg
https://2.bp.blogspot.com/-1dSci8FGaq0/WnYCLU4kfRI/AAAAAAAART0/6C3HRr5vUn4E2nZ-mesvqe3-JyahAG4WQCLcBGAs/s72-c/27066861_1782736538697804_5860108092963095181_n.jpg
Zgjohu Shqiptar
https://www.zgjohushqiptar.info/2018/02/kur-greket-ne-selanik-mbronin-serbet-me.html
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/2018/02/kur-greket-ne-selanik-mbronin-serbet-me.html
true
269073700948665522
UTF-8
Ngarkuar te gjitha postimet Nuk gjendet ndonje postim SHIKO TE GJITHA Lexo me Shume Repliko Hiq Repliken Fshi Nga Kreu FAQET POSTIMET Shiko te Gjitha REKOMANDUAR PER JU LABEL ARKIVA KERKO TE GJITHA POSTIMET Nuk u gjet asnje material sipas kerkeses tuaj Kthehu te Kreu E Diel E Hene E Marte E Merkure E Enjte E Premte E Shtune Hen Mart Merk Enj Pre sht Die Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nentor Dhjetor Jan Shk Mar Pri Maj Maj Qer Gush Sht Tet Nen Dhj menjehere 1 minute me pare $$1$$ minutes ago 1 ore me pare $$1$$ hours ago Dje $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago me shume se 5 jave me pare Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Kopjo te Gjithe Kodin Selekto te Gjithe Kodin All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy