Mogherini: Ja kur do të marrin datë për bisedime me BE-në Maqedonia dhe Shqipëria

Përfaqësuesja e lartë e Bashkimit Evropian (BE) për politikë të jashtme Federica Mogherini, ka deklaruar se është e impresionuar me dialogun Maqedoni-Greqi.

Në takimin në Sofje të ministrive për Punë të Jashtme të shteteve të BE-së me vendet kandidate, Mogherini dhe Ekaterina Zakharieva thanë se janë optimiste që në qershor Maqedonia dhe Shqipëria do të marrin datë për fillimin e bisedimeve për anëtarësim në BE./ZgjohuShqiptar.info

KOMENTONI

Loading...
Loading...
Name

Aktualitet,7981,Camëri,108,Editorial,1715,Ekonomi,418,Emra për djem,38,Emra për vajza,36,Enciklopedi,81,Histori,1289,Iliridë,251,Kosovë,2379,Kulture,629,Luginë,49,Moti,2,Politik,1779,Reportazh,156,Rezultatet Live,2,Shtypi,79,Sondazhe,8,Sport,493,Video,498,
ltr
item
Zgjohu Shqiptar: Mogherini: Ja kur do të marrin datë për bisedime me BE-në Maqedonia dhe Shqipëria
Mogherini: Ja kur do të marrin datë për bisedime me BE-në Maqedonia dhe Shqipëria
https://4.bp.blogspot.com/-GgnokU9kdNs/WodnEyIHbWI/AAAAAAAAB78/2yJ6eoxcPp8PFnLnYC7JHinvkTIZ0EIxACLcBGAs/s640/swq.jpg
https://4.bp.blogspot.com/-GgnokU9kdNs/WodnEyIHbWI/AAAAAAAAB78/2yJ6eoxcPp8PFnLnYC7JHinvkTIZ0EIxACLcBGAs/s72-c/swq.jpg
Zgjohu Shqiptar
https://www.zgjohushqiptar.info/2018/02/mogherini-ja-kur-do-te-marrin-date-per.html
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/2018/02/mogherini-ja-kur-do-te-marrin-date-per.html
true
269073700948665522
UTF-8
Ngarkuar te gjitha postimet Nuk gjendet ndonje postim SHIKO TE GJITHA Lexo me Shume Repliko Hiq Repliken Fshi Nga Kreu FAQET POSTIMET Shiko te Gjitha REKOMANDUAR PER JU LABEL ARKIVA KERKO TE GJITHA POSTIMET Nuk u gjet asnje material sipas kerkeses tuaj Kthehu te Kreu E Diel E Hene E Marte E Merkure E Enjte E Premte E Shtune Hen Mart Merk Enj Pre sht Die Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nentor Dhjetor Jan Shk Mar Pri Maj Maj Qer Gush Sht Tet Nen Dhj menjehere 1 minute me pare $$1$$ minutes ago 1 ore me pare $$1$$ hours ago Dje $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago me shume se 5 jave me pare Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Kopjo te Gjithe Kodin Selekto te Gjithe Kodin All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy